reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Media w regionie

Polecamy

Chemik Police zdobył czwarte z rzędu Mistrzostwo Polski

Chemik Police, we wczorajszym spotkaniu w hali Azoty Arena, pokonał zespół Grot Budowlanych Łódź 3:1. Policzanki zdobyły tytuł mistrza Polski sezonu 2016/2017. To szóste mistrzostwo Chemika Police  a czwarte z rzędu. Do zwycięstwa siatkarki Chemika potrzebowały tylko dwóch setów aby zdobyć tytuł złoty medal. Przy stanie 2:0 dla Chemika - podopieczne Jakuba Głuszaka były pewne tytułu - jednak spotkanie trzeba było dograć do końca.  Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chemika Police 3:1.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Niedziela Palmowa w parafii pw. św. Kazimierza w Policach

Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień, ustanowiona została na pamiątkę uroczystego przybycia  Jezusa do Jerozolimy, podczas którego był witany przez zebrane tłumy jako król– symbolem tego są palmy.  W parafii pw. św. Kazimierza tego dnia odbyła się, w formie procesji, inscenizacja wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Natomiast Msza św. o godz. 12:00 miała szczególną oprawę za sprawą Wspólnot Neokatechumenalnych. Charakterystycznym motywem ich udziału jest procesja z dużymi liśćmi palmowymi przywożonymi z Włoch.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Policach GRYFIK 2017


25 marca w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach, odbył się finał VII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Policach GRYFIK 2017. W finałowych zmaganiach wzięło udział 72 uczniów z klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Police. Finał składał się z dwóch etapów. W sumie wyróżniono 24 osoby.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Uczniowie SP nr 8 powitali Wiosnę

 

21 marca, w pierwszy dzień wiosny, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach, hucznie powitali wiosnę. Barwny korowód przeszedł ulicą Piaskową na polanę za SP 8. Jak nakazuje tradycja rozprawiono się również z Marzanną - symbolem odchodzącej zimy.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

KP Chemik Police - Ina Ińsko 2:1


W sobotnim (18 marca) spotkaniu piłkarze Chemika Police wygrali z Iną Ińsko 2:1. Bramki dla Chemików zdobyli Mykyta Vovchenko i Adrian Skrętny.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour Police 2017

4 marca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbyła się Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2017. W imprezie uczestniczyły przedszkolaki z dziewięciu przedszkoli z terenu Gminy Police.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

IX Policka Gala Ruchu

Ponad 150 osób, 4 marca wzięło udział w IX Polickiej Gali Ruchu, zorganizowanej przez Gimnazjum nr 3 w Policach. Były ćwiczenia, zabawa ale również prezentacje i zdrowe jedzenie.  Każdy uczestnik imprezy otrzymał nagrodę rzeczową.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Charytatywna Gala Disco Polo

4 marca, podczas VI Koncertu Charytatywnego udało się zebrać kwotę 47 475,40 złotych i 1 euro. Cała kwota trafi na leczenie Katarzyny Majczuk oraz rehabilitację 13-letniego Mateusza Pachulskiego. Podczas Charytatywnej Gali Disco Polo na scenie mogliśmy usłyszeć takie zespoły jak  Skaner, Blue Box, Power Boys, Lokus, Kelleris, Paweł Sałdan i nasz rodzimy zespół Cord.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

LM. Chemik Police - Telekom Baku 3:1


Chemik Police pokonał Telekom Baku 3:1. To trzecie zwycięstwo policzanek w Lidze Mistrzyń, w tym drugie za trzy punkty.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Chemik Police - Imoco Volley Conegliano 2:3


Imoco Volley Conegliano pokonało Chemik Police 3:2. To druga porażka policzanek w Lidze Mistrzyń.  Chemik Police - Imoco Volley Conegliano 2:3 (18:25, 25:14, 25:12, 14:25, 11:15

Powered by Web Agency

Więcej…

 
REKLAMA
REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doreklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


Pozostałe audycje programu KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆREKLAMA
Reklama