reklama
Reklama

reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Polecamy

Festyn rodzinny w Tanowie z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Tanowie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie przez Radę Sołecką,  grono pedagogiczne i rodziców. Były występy artystyczne, zabawy i konkursy. W trakcie imprezy zorganizowano licytacje. Dochód ze sprzedaży fantów przeznaczony został na rozbudowę placu zabaw na terenie szkoły.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Dzień Dziecka w SKARBIE

3 czerwca, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „SKARB”, zaprosiło dzieci, młodzież wspólnie z rodzicami na  festyn z okazji Dnia Dziecka. Były konkursy, przejażdżki po Starej Fabryce samochodami terenowymi, strzelanie z wiatrówki. Był też darmowy poczęstunek. Festyn był też okazją aby wybrać się na pieszą  wycieczkę z przewodnikiem po terenie byłej fabryki benzyny syntetycznej Hydrierwerke Politz.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

"Afrykański ląd - daleko stąd" - festyn w Radzie Osiedla nr 7

3 czerwca, Rada osiedla nr 7 w Policach, zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka pn. "Afrykański ląd - daleko stąd". Na placu osiedlowym przy ul. Roweckiego w Policach, na najmłodszych czekało wiele atrakcji, konkursów a także słodycze i poczęstunek z grilla. 

Najmłodszych w daleką podróż, na afrykański ląd - zabrali panowie Doktor Kura (Krzysztof Gajewski) i Kaziu Ciekawski (Ireneusz Nawrotek).

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Dzień Dziecka na Starych Policach

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Policach, Rada Osiedla nr 2 w Policach wspólnie z nauczycielami i Radą Rodziców z SP 1  zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji - dmuchane zamki, loteria oraz występy artystyczne.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Procesja Bożego Ciała w Policach

Dzisiaj Kościół Katolicki obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tłum wiernych przeszedł dzisiaj ulicami Polic,w największej procesji Bożego Ciała w naszym mieście - w parafii pw. św. Kazimierza w Policach. Trasa wiodła ulicami Wyszyńskiego - Piaskową - Zamenhofa - Bankową.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Natalia Kukulska, KULT - drugi dzień Dni Polic

Drugi dzień Dni Polic rozpoczęły występy polickich formacji tanecznych i wokalnych. Następnie na scenie pojawiła się Natalia Kukulska z zespołem. Momentami padający deszcz nie zniechęcił mieszkańców Polic i okolic do posłuchania na żywo - w ocenie wielu gwiazdy tegorocznych Dni Polic - Kazika Staszewskiego i zespół KULT.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policka Piętnastka


Wczoraj po raz 29 zorganizowano Policką Piętnastkę. W klasyfikacji ogólnej zwyciężył Marcin Zagórny z czasem 48,37. Najlepsza wśród pań była Olena Katyca - 56,14. W biegu wzięło udział ponad dwieście osób.  Najszybszym policzaninem okazał się Kamil Bieniek pokonują trasę w czasie 51,55.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Pierwszy dzień Dni Polic za nami

Pierwszy dzień Dni Polic to przepiękny wokal Sylwii Grzeszczak, porywające do tańca przeboje Pięknych i Młodych oraz niebanalne teksty Rafała Bryndala w utworach wykonywanych przez zespół Poparzeni Kawą Trzy. Repertuar pierwszego dnia sprawił że polana za "ósemką" zapełniła się mieszkańcami Polic i okolic.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Święto Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach


13 maja Rada Rodziców, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach zorganizowali festyn z okazji Święta Szkoły. Były smakołyki przygotowane przez rodziców oraz  występy uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i materiału wideo.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policka Szkolna Liga Biegów Przełajowych


13 maja 2017 roku na Kompleksie Ośrodka Sportu i Rekreacji  przy ulicy Piaskowej w Policach odbyła się ostatnia w sezonie 2016/2017 Policka Szkolna Liga Biegów Przełajowych oraz coroczny Bieg "Polska Biega". Udział w zawodach wzięło 406 zawodników.

Powered by Web Agency

Więcej…

 


REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doreklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


WARTO OBEJRZEĆREKLAMA
Reklama