reklama
Reklama


Reklama


Fotograf ślubny
Reklama


Polecamy

KONTRA GOŚĆ: Tomasz Tokarczyk - radny Powiatu Polickiego (PIS) [wideo]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy pierwszy odcinek nowego sezonu programu publicystycznego "Kontra GOŚĆ", poświęconego krajowej i lokalnej polityce. Pierwszym gościem Gracjana Brody jest Tomasz Tokarczyk, radny Rady Powiatu Polickiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Krystian Kowalewski, radny PO i członek Zarządu SM „Chemik” [wideo/audio]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic, kolejnym odcinku "Kontra GOŚĆ" gościem Gracjana Brody był Krystian Kowalewski, radny Platformy Obywatelskiej w Radzie Miejskiej w Policach, a od 1 marca również nieetatowy członek Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Maciej Grabowicz Platforma Obywatelska [audio/wideo]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic kolejny odcinek programu publicystycznego "Kontra GOŚĆ". Gościem Gracjana Brody był Maciej Grabowicz, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Powiecie Polickim. Zapraszamy do obejrzenia programu zrealizowanego przez Internetową Telewizję Regionalna "HB".

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Andrzej Bednarek, starosta Powiatu Polickiego [audio/wideo]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy kolejny odcinek programu "Kontra GOŚĆ" poświęcoego polityce lokalnej i krajowej. Gościem programu był Andrzej Bednarek, starosta Powiatu Polickiego. Jakie plany na poprawę bezpieczeństwa ma starosta policki i podległe mu Starostwo Powiatowe? Czy aby na pewno wszystko co można było zrobić, zostało zrobione?

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Waldemar Echaust, dyrektor OSIR w Policach [wideo/audio]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Waldemar Echaust, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Maciej Greinert, zastępca burmistrza Polic [video], [audio]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Maciej Greinert, zastępca burmistrza Polic. W programie poruszone zostały tematy związane z reformą edukacji ogłoszoną przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Tomasz Tokarczyk, radny Powiatu Polickiego, polityk PIS [video], [audio]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Tomasz Tokarczyk, polityk Prawa i Sprawiedliwości, radny Rady Powiatu Polickiego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Wojciech Dudek, przewodniczący Rady Nadzorczej SM Chemik [video]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy pierwszy, po wakacyjnej przerwie, program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Wojciech Dudek, przewodniczący Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Chemik".

Powered by Web Agency

Więcej…

 

KONTRA GOŚĆ - Piotr Misiło [wideo]

Dzisiaj na łamach portalu police24.pl publikujemy kolejną odsłonę programu publicystycznego "Kontra GOŚĆ" poświęconego krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Piotr Misiło, poseł na Sejm RP z ramienia .Nowoczesnej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

KONTRA GOŚĆ - Andrzej Bednarek starosta policki [wideo]

Dzisiaj na łamach portalu police24.pl publikujemy program publicystyczny  Internetowej Telewizji Regionalnej HB "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Andrzej Bednarek - starosta policki.

Powered by Web Agency

Więcej…

 


REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


reklama
ReklamaREKLAMA
Reklama