reklama
Reklama

reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Polecamy

"Nie z tej bajki" w wykonaniu wychowanków MOW

"Nie z tej bajki" - to tytuł spektaklu teatralnego, nad którym pracowali w tym roku chłopcy z ośrodka wychowawczego w Trzebieży, zrzeszeni w grupie ArtCrew. Po przygotowanych w zeszłych latach spektaklach i filmach dla młodzieży, tym razem na warsztat wzięli spektakl teatralny dla najmłodszych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Piękno Włoch w Policach

Bella Italia to tytuł koncertu z włoską muzyką, który odbędzie się w niedzielę, 25 czerwca o godz. 17 w parku Staromiejskim w Policach w ramach Baltic Neopolis Festival, III Międzynarodowego Festiwalu Muzyki. Artystom towarzyszyć będzie szczecińska Baltic Neopolis Orchestra, organizator trwającego  Baltic Neopolis Festival 2017, letniego festiwalu muzyki kameralnej mającego na celu promocję kultury w całym regionie.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

VI PRZETWORNIK - wiele wydarzeń także dla policzan

W najbliższy poniedziałek i wtorek już po raz szósty w Policach odbywać się będzie ogólnopolski przegląd twórczości młodzieży z placówek wychowawczych i terapeutycznych PRZETWORNIK. W związku z tym festiwalem wiele atrakcyjnych wydarzeń czeka na policzan.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Akryle i akwarele” Piotra Masłowskiego

Galeria OBOK zaprasza na kolejną wystawę do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. W najbliższy piątek, 12 maja o godz. 19, wernisaż wystawy Piotra Masłowskiego „Akryle i akwarele”. Piotr Masłowski jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Od trzydziestu pięciu lat stara się godzić własną twórczość i pracę pedagogiczną. Brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, w kraju i za granicą.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

O telewizji, teatrze z Piotre Szwedesem i Piotrem Polkiem [wideo]

Piotr Szwedes i Piotr Polk byli gośćmi tegorocznej edycji Polickiego Festiwalu Komedii odbywającego się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Czym według Piotra Szwedesa i Piotra Polka różni się występowanie na scenie teatralnej od odgrywania ról w filmach i serialach telewizyjnych? Jaki przekaz niesie za sobą prawdziwy teatr, prawdziwa sztuka?

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Dulszczynea” Zbigniewa Wojciechowicza

27 marca 2017 odbyło się w polickim Cafe Pit&Rock spotkanie autorskie Zbigniewa Wojciechowicza z okazji wydania tomiku pt. „Dulszczynea”. Wojciechowicz kojarzony jest w naszym mieście jako nauczyciel języka polskiego i „bard” występujący tu i ówdzie w Polsce z gitarą, a mało kto wie, iż ma na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji w prasie literackiej i lokalnych oraz ogólnopolskich antologiach, no i jest autorem kilku tomików wierszy.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Rysunkowy świat Sławomira Łuczyńskiego

Jedno jest pewne, obok rysunków Łuczyńskiego nie sposób przejść obojętnie. Wernisaż prac artysty odbędzie się w marcu w polickiej Galerii OBOK. Znawcy tematu podkreślają jego warsztatowe rzemiosło solidnie cyzelowane przez tysiące godzin spędzonych nad blokami kartonów. Wystawa prac Sławomira Łuczyńskiego 24 marca, godz. 19 w MOK.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Polickie Kaziuki - występ Zespołu Artystycznego Pieśni i Tańca „Wilia” [foto]

5 marca w Miejskim Ośrodku Kultury, wystąpił Zespół Artystyczny Pieśni i Tańca „Wilia”. Coroczne spotkania z kulturą i tradycją Wileńszczyzny na początku marca, w ramach cyklu "Polickie Kaziuki" cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy i okolic.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Dom Kultury+ w Policach! [wideo]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach znalazł się wśród pięćdziesięciu domów kultury, których wnioski złożone w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017, zostały rozpatrzone pozytywnie. To jedyny Dom Kultury w województwie zachodniopomorskim, który zakwalifikował się do udziału w projekcie.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Międzynarodowe Warsztaty Taneczne 2017

Różnorodność tanecznych stylów, na czele z klasyką, w międzynarodowym gronie młodych, ambitnych tancerzy to efekt polsko-rosyjsko-niemieckiego projektu zrealizowanego w polickim MOK-u.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


Festyn rodzinny w Tanowie z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Tanowie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka w SKARBIE

3 czerwca, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „SKARB”, zaprosiło dzieci, młodzież wspólnie z rodzicami na  fest... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"Afrykański ląd - daleko stąd" - festyn w Radzie Osiedla nr 7

3 czerwca, Rada osiedla nr 7 w Policach, zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka pn. "Afrykański ląd - daleko stąd". Na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka na Starych Policach

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Policach, Rada Osiedla nr 2 w Policach wspólnie z nauczycielami i Radą Rodzicó... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Procesja Bożego Ciała w Policach

Dzisiaj Kościół Katolicki obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tłum wiernych przeszedł dzisiaj ulicam... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Natalia Kukulska, KULT - drugi dzień Dni Polic

Drugi dzień Dni Polic rozpoczęły występy polickich formacji tanecznych i wokalnych. Następnie na scenie pojawiła się Natali... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama