reklama
Reklama


Fotograf ślubny


Reklama

Reklama

Polecamy

Wieczór wspomnień - Jerzy Leszczyński Słowo jak ptak

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na Wieczór wspomnień i prezentację tomiku poezji Jerzego Leszczyńskiego (1951-2016) „Słowo jak ptak”. Tomik zawiera wiersze różne, okolicznościowe, religijne, dedykowane bliskim Autora.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policka premiera Pogodnej ballady o Olku Dobie - HAPPY OLO

Burmistrz Polic zaprasza mieszkańców na policką premierę filmu Pogodna ballada o Olku Dobie - HAPPY OLO oraz wystawę fotografii z Trzeciej Wyprawy przez Atlantyk. Zapraszamy 12 grudnia 2017 r. o godz. do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Koncert "Ułani, ułani" w 99 rocznicę odzyskania niepodległości [foto/wideo]

Zwieńczeniem polickich obchodów Święta Niepodległości był koncert pieśni patriotycznych "Ułani, ułani" w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.  Na scenie wystąpiła Ewa Filipowicz – Kosińska wraz z chórem Cantore Iuvenum.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Filia Nova zaprasza - Jakub Żulczyk w Policach

Filia Nova Biblioteki w Policach, zaprasza 15 listopada (środa) o godz. 18.00, na spotkanie z Jakubem Żulczykiem - jednym ze scenarzystów serialu Belfer na Canal +, człowiek  niezwykle biegłym warsztatowo, posługującym się mocnym, a jednocześnie  trafiającym  do młodego pokolenia językiem.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Rodzinny Śpiewnik Patriotyczny w Polickim MOK [foto/wideo]

Z okazji Święta Niepodległości, 11 listopada, Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprosił najmłodszych z rodzicami, dziadkami do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.  Podczas koncertu wystąpili młodzi wokaliści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej ÉLAN VITAL oraz zespołu PP66 pod przewodnictwem Piotra Szkockiego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kabaret Moralnego Niepokoju – Maj zaczyna się we wtorek

Niedzielne popołudnie pełne śmiechu i dobrej zabawy! Kabaret Moralnego Niepokoju, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać wprowadził policką widownię w wyśmienity humor.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Malarsko-rzeźbiarski wernisaż poplenerowy

27 października o godz. 18 w Galerii OBOK Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbędzie malarsko-rzeźbiarski wernisaż poplenerowy zorganizowany przez Nest-Art im. Ewy Dąbrowskiej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

TWARZE i MASKI - wystawa fotograficzna

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach można obejrzeć wystawę fotograficzną "Twarze i maski". Prace zostały wykonane przez wychowanków MOW Trzebież, studentów z Koła Naukowego Resocjalizacji Uniwersytetu Szczecińskiego  młodzież z Salezjańskiego Centrum Młodzieżowego DON BOSCO z Odessy na Ukrainie. Powstały podczas wspólnych warsztatów.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wiktor Zborowski czyta „Mistrza i Małgorzatę”

Mistrz i Małgorzata jest jedną z najpopularniejszych książek świata. Powieść Bułhakowa wielokrotnie wygrywała różne plebiscyty (także w Polsce) wśród czytelników na najlepszą powieść XX wieku.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Play me” - zagraj na kolorowym pianinie

Na targowisku miejskim w Policach stanęło ogólnodostępne pianino na, którym każdy będzie mógł zagrać. Instrument umieszczony w przestrzeni publicznej ma na celu przypominać mieszkańcom i gościom, że Police są kreatywnym miastem i tym samym zachęcić do aktywnego kontaktu ze sztuką.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Streżyńska: chcemy, by Facebook podlegał polskiemu prawu

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"JESTEŚMY - DZIAŁAMY" - XI Piknik Organizacji Pozarządowych

9 września na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się XI Piknik Organizacji Pozarządowych zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Nowy plac zabaw przy SP 8 w Policach

4 września, w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się podwójna uroczystość - rozpoczęcie roku szkolnego klas I-III i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dożynki w Przęsocinie

Chociaż w tym roku rolnicy nie mają powodów do zadowolenia, to jednak na zakończenie żniw i prac polowych jest czas świętow... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Pchli targ w Policach

W sobotę, 2 września, na deptaku przy ul. Zamenhofa po raz kolejny Rada Osiedla nr 6 w Policach zorganizowała pchli targ. B... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Aleksander Doba już w domu

W niedzielę, 3 września Aleksander Doba dopłynął do wybrzeży Francji i tym samym zakończył, trwającą cztery miesiące, III T... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆ


KONTRA GOŚĆ


Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ


reklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama