reklama
Reklama


Reklama


Fotograf ślubny
Reklama


Polecamy

TWARZE i MASKI - wystawa fotograficzna

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach można obejrzeć wystawę fotograficzną "Twarze i maski". Prace zostały wykonane przez wychowanków MOW Trzebież, studentów z Koła Naukowego Resocjalizacji Uniwersytetu Szczecińskiego  młodzież z Salezjańskiego Centrum Młodzieżowego DON BOSCO z Odessy na Ukrainie. Powstały podczas wspólnych warsztatów.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wiktor Zborowski czyta „Mistrza i Małgorzatę”

Mistrz i Małgorzata jest jedną z najpopularniejszych książek świata. Powieść Bułhakowa wielokrotnie wygrywała różne plebiscyty (także w Polsce) wśród czytelników na najlepszą powieść XX wieku.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Play me” - zagraj na kolorowym pianinie

Na targowisku miejskim w Policach stanęło ogólnodostępne pianino na, którym każdy będzie mógł zagrać. Instrument umieszczony w przestrzeni publicznej ma na celu przypominać mieszkańcom i gościom, że Police są kreatywnym miastem i tym samym zachęcić do aktywnego kontaktu ze sztuką.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Jasienickie spotkania przy muzyce organowej

W niedzielę, w kościele pod wezwaniem św. ap. Piotra i Pawła w Jasienicy odbył się koncert organowy zorganizowany wspólnie przez parafię i Miejski Ośrodek Kultury w Policach. Podczas koncertu wystąpili Bogdan Narloch (organy) i Roman Gryń (trąbka).

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Poplenerowy wernisaż w Zalesiu [foto]

W piątek, 29 września w pałacyku Nadleśnictwa Trzebież w Zalesiu odbyła się wystawa prac - głównie malarskich (prace rzeźbiarskie pozostały w Trzebieży), wykonanych podczas pleneru malarsko-rzeźbiarskiego zorganizowanego przez Niezależne Europejskie Stowarzyszenie Twórców „Nest-Art” im. Ewy Dąbrowskiej w dniach 20-28 września w Trzebieży. Plener odbył się pod patronatem Gminy Police i Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Zbigniew Jakle „Moje M3 PRL-u”

Większość pytanych o to, co pamięta z tamtych czasów wymienia smaki wyrobów czekoladopodobnych, oranżady z proszku, polo – cocty, a ci bogatsi – torcików wedlowskich, szynki Krakus i pejsachówki z Pewexu. Smakiem wystawy ”Moje m3 PRL-u”, są oryginalne wystawowe odbitki powstałe w latach osiemdziesiątych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Już jutro Narodowe Czytanie Wesela S. Wyspiańskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w corocznej akcji pn. „Narodowe Czytanie”. 2 września o godz. 10.00 w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach (Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Siedleckiej 6) wybrane fragmenty czytać będą wspólnie m.in. uczniowie i nauczyciele, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedstawiciele samorządów.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Warsztaty pantomimy z Teatrem Rozrywki Trójkąt

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na Warsztaty Pantomimy. W programie m.in. podstawy pantomimy klasycznej, podstawy ekspozycji i ruchu scenicznego, konstruowanie etiud pantomimicznych, praca na scenie solo i z partnerem. 10-11 sierpnia od godz. 11. Wstęp wolny.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Znamy już repertuar kina pod chmurką

Miejski Ośrodek Kultury w Policach oferuje coś dla miłośników kina i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Już w sierpniu rusza polickie kino letnie. W dniu 4 i 18 sierpnia o godz. 20.30 w Parku Staromiejskim na dużym ekranie odbędzie się plenerowa projekcja filmów. Na widzów czekać będą wygodne leżaki.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Polickie kino letnie - już w sierpniu

Miejski Ośrodek Kultury w Policach oferuje coś dla miłośników kina i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Już w sierpniu rusza polickie kino letnie. W dniu 4 i 18 sierpnia o godz. 20.30 w Parku Staromiejskim na dużym ekranie odbędzie się plenerowa projekcja filmów.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"JESTEŚMY - DZIAŁAMY" - XI Piknik Organizacji Pozarządowych

9 września na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się XI Piknik Organizacji Pozarządowych zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Nowy plac zabaw przy SP 8 w Policach

4 września, w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się podwójna uroczystość - rozpoczęcie roku szkolnego klas I-III i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dożynki w Przęsocinie

Chociaż w tym roku rolnicy nie mają powodów do zadowolenia, to jednak na zakończenie żniw i prac polowych jest czas świętow... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Pchli targ w Policach

W sobotę, 2 września, na deptaku przy ul. Zamenhofa po raz kolejny Rada Osiedla nr 6 w Policach zorganizowała pchli targ. B... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Aleksander Doba już w domu

W niedzielę, 3 września Aleksander Doba dopłynął do wybrzeży Francji i tym samym zakończył, trwającą cztery miesiące, III T... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


KONTRA GOŚĆ

Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama