reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Media w regionie

Polecamy

O telewizji, teatrze z Piotre Szwedesem i Piotrem Polkiem [wideo]

Piotr Szwedes i Piotr Polk byli gośćmi tegorocznej edycji Polickiego Festiwalu Komedii odbywającego się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Czym według Piotra Szwedesa i Piotra Polka różni się występowanie na scenie teatralnej od odgrywania ról w filmach i serialach telewizyjnych? Jaki przekaz niesie za sobą prawdziwy teatr, prawdziwa sztuka?

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Dulszczynea” Zbigniewa Wojciechowicza

27 marca 2017 odbyło się w polickim Cafe Pit&Rock spotkanie autorskie Zbigniewa Wojciechowicza z okazji wydania tomiku pt. „Dulszczynea”. Wojciechowicz kojarzony jest w naszym mieście jako nauczyciel języka polskiego i „bard” występujący tu i ówdzie w Polsce z gitarą, a mało kto wie, iż ma na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji w prasie literackiej i lokalnych oraz ogólnopolskich antologiach, no i jest autorem kilku tomików wierszy.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Rysunkowy świat Sławomira Łuczyńskiego

Jedno jest pewne, obok rysunków Łuczyńskiego nie sposób przejść obojętnie. Wernisaż prac artysty odbędzie się w marcu w polickiej Galerii OBOK. Znawcy tematu podkreślają jego warsztatowe rzemiosło solidnie cyzelowane przez tysiące godzin spędzonych nad blokami kartonów. Wystawa prac Sławomira Łuczyńskiego 24 marca, godz. 19 w MOK.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Polickie Kaziuki - występ Zespołu Artystycznego Pieśni i Tańca „Wilia” [foto]

5 marca w Miejskim Ośrodku Kultury, wystąpił Zespół Artystyczny Pieśni i Tańca „Wilia”. Coroczne spotkania z kulturą i tradycją Wileńszczyzny na początku marca, w ramach cyklu "Polickie Kaziuki" cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy i okolic.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Dom Kultury+ w Policach! [wideo]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach znalazł się wśród pięćdziesięciu domów kultury, których wnioski złożone w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017, zostały rozpatrzone pozytywnie. To jedyny Dom Kultury w województwie zachodniopomorskim, który zakwalifikował się do udziału w projekcie.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Międzynarodowe Warsztaty Taneczne 2017

Różnorodność tanecznych stylów, na czele z klasyką, w międzynarodowym gronie młodych, ambitnych tancerzy to efekt polsko-rosyjsko-niemieckiego projektu zrealizowanego w polickim MOK-u.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Pierwszy teledysk z koncertu w MOK już dostępny! [wideo]

„A wczora z wieczora” śpiewała młodzież z Polski i Litwy podczas koncertu pt. „Nadzieja uczy czekać”, który odbył się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach w dniu 7 stycznia 2017 r.  Można już obejrzeć teledysk do pierwszego z utworów, zapowiadającego płytę z zapisem całego koncertu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

NIGDZIEBĄDŹ Szymona Siwaka "Anapt"

Galeria OBOK zaprasza na wystawę Szymona Siwaka "Anapt" NIGDZIEBĄDŹ, która odbędzie się 27 stycznia godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Wstęp wolny - zapraszamy.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Tajemnicze podziemia Szczecina - SKARB zaprasza

Muzeum Historyczne SKARB zaprasza na promocję najnowszej książki o tajemniczych podziemiach Szczecina autorstwa Andrzeja Kraśnickiego jr, Michała Rembasa i Izabely Rosy. Zapraszamy Police, ul. Spółdzielcza 31, 3 lutego o godz. 18.00.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Już dzisiaj Spiżowi Mocni zagrają w Champions Club!

Dzisiaj w Champions Club w Policach odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu SPIŻOWI MOCNI. Ich utwór "Na pełnym" na youtube został odtworzony 42 miliony razy.  Spiżowi Mocni to zdobywcy Złotej, Platynowej i Diamentowej płyty, mający na swoim koncie hit "Na pełnym", czyli słynne Katowice Nocą.

Powered by Web Agency

Więcej…

 
REKLAMAREKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


Chemik Police zdobył czwarte z rzędu Mistrzostwo Polski

Chemik Police, we wczorajszym spotkaniu w hali Azoty Arena, pokonał zespół Grot Budowlanych Łódź 3:1. Policzanki zdobyły tytu... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Niedziela Palmowa w parafii pw. św. Kazimierza w Policach

Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień, ustanowiona została na pamiątkę uroczystego przybycia  Jezusa do Jer... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Policach GRYFIK 2017

25 marca w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach, odbył się finał VII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Policach GRYFIK 2017. W ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Uczniowie SP nr 8 powitali Wiosnę

  21 marca, w pierwszy dzień wiosny, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach, hucznie powitali wiosnę. Barwny koro... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

KP Chemik Police - Ina Ińsko 2:1

W sobotnim (18 marca) spotkaniu piłkarze Chemika Police wygrali z Iną Ińsko 2:1. Bramki dla Chemików zdobyli Mykyta Vovchenko... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour Police 2017

4 marca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbyła się Grupa Azoty Przedszkoliada Tour ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


Pozostałe audycje programu KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama