reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Polecamy

Warsztaty pantomimy z Teatrem Rozrywki Trójkąt

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na Warsztaty Pantomimy. W programie m.in. podstawy pantomimy klasycznej, podstawy ekspozycji i ruchu scenicznego, konstruowanie etiud pantomimicznych, praca na scenie solo i z partnerem. 10-11 sierpnia od godz. 11. Wstęp wolny.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Znamy już repertuar kina pod chmurką

Miejski Ośrodek Kultury w Policach oferuje coś dla miłośników kina i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Już w sierpniu rusza polickie kino letnie. W dniu 4 i 18 sierpnia o godz. 20.30 w Parku Staromiejskim na dużym ekranie odbędzie się plenerowa projekcja filmów. Na widzów czekać będą wygodne leżaki.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Polickie kino letnie - już w sierpniu

Miejski Ośrodek Kultury w Policach oferuje coś dla miłośników kina i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Już w sierpniu rusza polickie kino letnie. W dniu 4 i 18 sierpnia o godz. 20.30 w Parku Staromiejskim na dużym ekranie odbędzie się plenerowa projekcja filmów.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

"Nie z tej bajki" w wykonaniu wychowanków MOW

"Nie z tej bajki" - to tytuł spektaklu teatralnego, nad którym pracowali w tym roku chłopcy z ośrodka wychowawczego w Trzebieży, zrzeszeni w grupie ArtCrew. Po przygotowanych w zeszłych latach spektaklach i filmach dla młodzieży, tym razem na warsztat wzięli spektakl teatralny dla najmłodszych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Piękno Włoch w Policach

Bella Italia to tytuł koncertu z włoską muzyką, który odbędzie się w niedzielę, 25 czerwca o godz. 17 w parku Staromiejskim w Policach w ramach Baltic Neopolis Festival, III Międzynarodowego Festiwalu Muzyki. Artystom towarzyszyć będzie szczecińska Baltic Neopolis Orchestra, organizator trwającego  Baltic Neopolis Festival 2017, letniego festiwalu muzyki kameralnej mającego na celu promocję kultury w całym regionie.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

VI PRZETWORNIK - wiele wydarzeń także dla policzan

W najbliższy poniedziałek i wtorek już po raz szósty w Policach odbywać się będzie ogólnopolski przegląd twórczości młodzieży z placówek wychowawczych i terapeutycznych PRZETWORNIK. W związku z tym festiwalem wiele atrakcyjnych wydarzeń czeka na policzan.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Akryle i akwarele” Piotra Masłowskiego

Galeria OBOK zaprasza na kolejną wystawę do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. W najbliższy piątek, 12 maja o godz. 19, wernisaż wystawy Piotra Masłowskiego „Akryle i akwarele”. Piotr Masłowski jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Od trzydziestu pięciu lat stara się godzić własną twórczość i pracę pedagogiczną. Brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, w kraju i za granicą.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

O telewizji, teatrze z Piotre Szwedesem i Piotrem Polkiem [wideo]

Piotr Szwedes i Piotr Polk byli gośćmi tegorocznej edycji Polickiego Festiwalu Komedii odbywającego się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Czym według Piotra Szwedesa i Piotra Polka różni się występowanie na scenie teatralnej od odgrywania ról w filmach i serialach telewizyjnych? Jaki przekaz niesie za sobą prawdziwy teatr, prawdziwa sztuka?

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Dulszczynea” Zbigniewa Wojciechowicza

27 marca 2017 odbyło się w polickim Cafe Pit&Rock spotkanie autorskie Zbigniewa Wojciechowicza z okazji wydania tomiku pt. „Dulszczynea”. Wojciechowicz kojarzony jest w naszym mieście jako nauczyciel języka polskiego i „bard” występujący tu i ówdzie w Polsce z gitarą, a mało kto wie, iż ma na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji w prasie literackiej i lokalnych oraz ogólnopolskich antologiach, no i jest autorem kilku tomików wierszy.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Rysunkowy świat Sławomira Łuczyńskiego

Jedno jest pewne, obok rysunków Łuczyńskiego nie sposób przejść obojętnie. Wernisaż prac artysty odbędzie się w marcu w polickiej Galerii OBOK. Znawcy tematu podkreślają jego warsztatowe rzemiosło solidnie cyzelowane przez tysiące godzin spędzonych nad blokami kartonów. Wystawa prac Sławomira Łuczyńskiego 24 marca, godz. 19 w MOK.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


Barwna parada ulicami Szczecina

Tego wydarzenia nie można było przegapić. Przez centrum Szczecina do Teatru Letniego przemaszerowała barwna parada złożona z&... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

II Bieg Neptuna w Trzebieży

W niedzielę 30 lipca, na terenie ośrodka rekreacyjno-plażowego w Trzebieży odbyła się druga edycja Bieg Neptuna, zorganizowan... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Festyn rodzinny w Tanowie z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Tanowie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka w SKARBIE

3 czerwca, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „SKARB”, zaprosiło dzieci, młodzież wspólnie z rodzicami na  fest... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"Afrykański ląd - daleko stąd" - festyn w Radzie Osiedla nr 7

3 czerwca, Rada osiedla nr 7 w Policach, zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka pn. "Afrykański ląd - daleko stąd". Na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka na Starych Policach

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Policach, Rada Osiedla nr 2 w Policach wspólnie z nauczycielami i Radą Rodzicó... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama