8 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert "Od Filipinek do Niemena". Podczas koncertu usłyszymy utwory,  które na trwałe zapisały się w muzycznej historii naszego regionu.

Wystawa malarstwa „Cykle i drogi” Elżbiety Kisiel-Gładkowskiej, już od dziś eksponowana jest w siedzibie MOK, w pełnym reżimie sanitarnym.

Maraton plastyczny to cykl zadań do samodzielnej realizacji w trakcie ferii zimowych. Instruktorzy Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach przygotowali dla was sześć zadań. Dziś przedstawiamy pierwsze z nich. „Zimno”.

Gorące, wytańczone i wyśpiewane życzenia świąteczne od pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach i Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu z serc płynące, niech zagoszczą w naszych domach!

Zapraszamy do obejrzenia koncertu on-line Izabeli Szafrańskiej KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI zarejestrowanego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Na projekt składają się tradycyjne kolędy polskie, kolędy świata, pastorałki oraz utwory świąteczne.