reklama
Reklama


Reklama


Fotograf ślubny
Reklama


Polecamy

Wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim

13 października br. zakończyło się głosowanie na zgłoszone projekty do budżetu obywatelskiego na rok 2018. Na realizację budżetu obywatelskiego przeznacza się kwotę do 1.000.000 zł. Z tej kwoty 750.000 zł na realizację zadań na terenie miasta Police i 250.000 zł na realizację zadań na terenie sołectw w gminie Police.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

70-lecie szkoły w Jasienicy [foto/wideo]

7 października Szkoła Podstawowa w Policach-Jasienicy świętowała swoje 70-lecie. W uroczystości wzięli udział uczniowie, absolwenci a także przedstawiciele władz samorządowych, kuratorium oświaty. Honorowym gościem obchodów jubileuszu szkoły był  Jerzy Ścisłowski -  pierwszy kierownik placówki w Jasienicy.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wyprawa MORSÓW za północne koło podbiegunowe 2017

W piątek, 20 października, o godz. 17 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się spotkanie z uczestnikami wyprawy za koło podbiegunowe. Wyprawa do miejscowości Tromsø, leżącej 350 km za kołem podbiegunowym, miała na celu znalezienie wody o temperaturze poniżej zera.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Rozpoczęło się doświetlanie przejść dla pieszych na terenie Polic

Dzisiaj na terenie Polic rozpoczęły się prace związane z Budową dodatkowych punktów świetlnych przy przejściach dla pieszych na terenie Polic. Doświetlonych zostanie osiem przejść dla pieszych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

39 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża [foto/wideo]

16 października, w 39 rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża, pod figurą św. Jana Pawła II w Policach odbyło się spotkanie modlitewne, któremu przewodniczył proboszcz parafii pw. św. Kazimierza w Policach - ks. kan. Waldemar Gasztkowski.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Dziś ostatni dzień głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego

Dzisiaj ostatni dzień kiedy można zagłosować na projekty Polickiego Budżetu Obywatelskiego. W obecnej edycji do wyboru jest 16 pomysłów. Ze wszystkimi wnioskami można zapoznać się na stronie internetowej www.bo.police.pl/wnioski.html. Na realizację projektów Gmina przeznaczyła jeden milion złotych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Aleksander Doba u Kuby Wojewódzkiego [wideo]

W programie Kuby Wojewódzkiego, który zostanie wyemitowany we wtorek (17.10) o godz. 22.30, jednym z gości będzie Aleksander Doba - mieszkaniec Polic, który trzykrotnie przepłynął Atlantyk. A. Doba wystąpi wspólnie z Kasią Nosowską z zespołu HEY.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policja poszukuje świadków potrącenia rowerzystki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach poszukują kierującego samochodem oraz świadków zdarzenia do jakiego doszło 15 września br., w godzinach 08:20-08:40 w Jasienicy na ul. Piastów - naprzeciwko cmentarza. Doszło do zderzenia rowerzystki z samochodem osobowym. Kierowca samochodu zbiegł z miejsca wypadku.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wjechał w barierki, uderzył w drzewo i lampę

Dzisiaj (8.10) ok. godz. 7.30 kierujący samochodem osobowym marki Hyundai Santa Fe wjechał w barierki ochronne i znak drogowy, następnie uderzył w drzewo i lampę uliczną przy ul. Grunwaldzkiej w Policach. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Orkan Xavier nadciąga nad nasz region

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Wydział w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, z porywami do 100 km/h, lokalnie do 110 km/h, z południowego zachodu skręcającego na północno - zachodni. 

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"JESTEŚMY - DZIAŁAMY" - XI Piknik Organizacji Pozarządowych

9 września na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się XI Piknik Organizacji Pozarządowych zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Nowy plac zabaw przy SP 8 w Policach

4 września, w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się podwójna uroczystość - rozpoczęcie roku szkolnego klas I-III i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dożynki w Przęsocinie

Chociaż w tym roku rolnicy nie mają powodów do zadowolenia, to jednak na zakończenie żniw i prac polowych jest czas świętow... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Pchli targ w Policach

W sobotę, 2 września, na deptaku przy ul. Zamenhofa po raz kolejny Rada Osiedla nr 6 w Policach zorganizowała pchli targ. B... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Aleksander Doba już w domu

W niedzielę, 3 września Aleksander Doba dopłynął do wybrzeży Francji i tym samym zakończył, trwającą cztery miesiące, III T... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


KONTRA GOŚĆ

Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama