reklama
Reklama


Fotograf ślubny


Reklama

Reklama

Polecamy

Dzieci dryfujące na krze

Troje dzieci dryfujących z nurtem rzeki na krze na wysokości plaży miejskiej w Policach - takie zgłoszenie otrzymali policcy strażacy w mroźne, środowe przedpołudnie. W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym KP PSP w Policach zorganizowała ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodno-lodowego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

W sobotę otwarcie Galerii Hosso

Uroczyste otwarcie nowej Galerii Hosso w Policach odbędzie się w sobotę 16 grudnia o godz. 9.00. Dawna "OAZA", następnie "KINGA" poddana została gruntownej przebudowie i modernizacji. Na dwóch kondygnacjach pojawi się wiele sklepów znanych marek. W nowej galerii pracę znalazło ponad 150 osób.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policka paczka dla seniora i rodzica samotnie wychowującego dzieci

14 grudnia o godz. 15.30 w hali sportowej SP 1 w Policach (byłe Gimnazjum nr 3) odbędzie się finał polickiej paczki dla seniora i rodzica samotnie wychowującego dzieci. Akcję wsparli również sportowcy - m.in. siatkarki Chemika Police i piłkarze Pogoni Szczecin.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Oficjalne przekazanie do użytkowania wiaduktu na ul. Asfaltowej

6 grudnia uroczyście i oficjalnie zakończono pierwszy etap przebudowy drogi Police-Szczecin, który dotyczył przebudowy wiaduktu na ul. Asfaltowej w Mścięcinie.  Koszt inwestycji to 4,66 mln z czego 1,66 mln zł pochodził ze środków Budżetu Państwa, 1,5 mln zł z budżetu Gminy Police, a 500 tys. zł od Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. 1 mln pochodził z budżetu Powiatu Polickiego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Cysterna w rowie. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia! [foto]

Wczoraj (6 grudnia) około godz. 20.00, kierujący ciągnikiem siodłowym z cysterną z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie do rowu. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Zderzenie dwóch aut na ul. Wyszyńskiego

Dzisiaj około godz. 15 doszło do zderzenia dwóch aut, osobowej mazdy i dostawczego renault. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie odniosła obrażeń. Kierujący mazdą został ukarany mandatem karnym.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

150 rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego

5 grudnia 1867 r. w Zułowie urodził się Józef Piłsudski - polski działacz społeczny i niepodległościowy, żołnierz, polityk, mąż stanu, twórca Legionów Polskich i Polskiej Organizacji Wojskowej, kierownik Komisji Wojskowej i Tymczasowej Rady Stanu, a od 11 listopada 1918 naczelny wódz Armii Polskiej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Umowa na remont wiaduktu podpisana

23 listopada w Urzędzie Miejskim w Policach, burmistrz Polic Władysław Diakun podpisał z wykonawcą firmą ENERGOPOL SZCZECIN S.A. umowę na remont wiaduktu na ul. Kuźnickiej.  Koszt inwestycji to blisko 6,8 miliona złotych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Otwarcie hali przy ul. Siedleckiej [foto/wideo]

24 listopada oficjalnie przekazano do użytkowania wyremontowaną i zmodernizowaną halę Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Siedleckiej w Policach. Remont hali kosztował 9.317.282,99 zł. Inwestycja została sfinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa zachodniopomorskiego, dotacji z Ministerstwa Sportu i środków z budżetu Gminy Police.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Gazowiec na Mijance [foto/wideo]

W morskim porcie w Policach zacumował w niedzielę największy w jego historii zbiornikowiec. Statek zabierze z portu ładunek blisko 14 tys. ton amoniaku wyprodukowanego w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne „Police” SA. To rekordowy w polickiej spółce jednorazowy załadunek tego produktu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Streżyńska: chcemy, by Facebook podlegał polskiemu prawu

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"JESTEŚMY - DZIAŁAMY" - XI Piknik Organizacji Pozarządowych

9 września na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się XI Piknik Organizacji Pozarządowych zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Nowy plac zabaw przy SP 8 w Policach

4 września, w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się podwójna uroczystość - rozpoczęcie roku szkolnego klas I-III i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dożynki w Przęsocinie

Chociaż w tym roku rolnicy nie mają powodów do zadowolenia, to jednak na zakończenie żniw i prac polowych jest czas świętow... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Pchli targ w Policach

W sobotę, 2 września, na deptaku przy ul. Zamenhofa po raz kolejny Rada Osiedla nr 6 w Policach zorganizowała pchli targ. B... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Aleksander Doba już w domu

W niedzielę, 3 września Aleksander Doba dopłynął do wybrzeży Francji i tym samym zakończył, trwającą cztery miesiące, III T... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆ


KONTRA GOŚĆ


Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ


reklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama