reklama
Reklama

reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Polecamy

"Złote Piaski" w Trzebieży już 1 lipca

Gmina Police zaprasza - 1 lipca  w samo południe, o godzinie 12.00, w piaskach Trzebieskiej Plaży każdy chętny, podczas wspaniałej zabawy, będzie mógł wykopać skarb! A to wszystko dzięki “Złotym Piaskom” z Radiem Szczecin.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Father0 - premiera internetowa na Dzień Ojca [wideo]

Opowieść o tym, że marzenia się spełniają, ale potrafią też zabić. Nieobecni i nieznajomi ojcowie. Chłopcy, którzy uciekają przed koszmarem dzieciństwa i sami stają się ojcami. Filmowa opowieść różnych obliczach  dorastania do najważniejszych ról w życiu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

10 osób zatrzymanych przez CBA wyszło na wolność

Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie, nie przychylił się do wniosku prokuratury i odstąpił od wymierzenia środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego dla dziesięciu osób zatrzymanych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w sprawie, którą media ogólnopolskie okrzyknęły "aferą policką" .

Powered by Web Agency

Więcej…

 

UWAGA! Burze z gradem

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Wydział w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem burz z gradem od godz. 18.00 dnia 22.06.2017 r. do godz. 06.00 dnia 23.06.2017 r.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Strażacy ćwiczyli w manewrach przeciwpowodziowych

W środę, 21 czerwca na terenie Zakładów Chemicznych Police S.A. odbyły się manewry przeciwpowodziowe pod kryptonimem „FALA650”, w których wzięły udział jednostki straży pożarnej z terenu powiatu polickiego oraz Kompania Specjalna Powodziowa „CHROBRY” Centralnego Odwodu Operacyjnego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Zarzuty za wyrządzenie Zakładom Chemicznym Police S.A. szkody w wysokości 30 milionów złotych

Prokuratura Regionalna w Szczecinie prowadzi śledztwo dotyczące nieprawidłowości w funkcjonowaniu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. W jego toku ustalono, że na skutek przestępczej działalności członków zarządu, osób pełniących kierownicze stanowiska w spółce oraz przedstawicieli różnych spółek współpracujących z Zakładami Chemicznymi Police, spółka straciła co najmniej 30 milionów złotych i została bezpośrednio narażona na stratę kolejnych 2 milionów 500 tysięcy złotych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Były zarząd Zakładów Chemicznych Police SA zatrzymany

Agenci ze szczecińskiej Delegatury CBA zatrzymali 10 osób - w tym byłego prezesa, byłych członków zarządu i byłych dyrektorów Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. oraz kooperujących  biznesmenów. Wielowątkowe śledztwo prowadzone przez Delegaturę CBA w Szczecinie pod nadzorem Prokuratury Regionalnej dotyczy m.in. przestępstw przeciwko istotnym interesom gospodarczym Polski i  wyrządzenia szkody majątkowej wielkich rozmiarów Grupie Azoty Zakładom Chemicznym Police SA w związku z podjęciem szeregu bezpodstawnych decyzji gospodarczych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Burmistrz z absolutorium i odznaczeniem - XXXI sesja Rady Miejskiej w Policach

Burmistrz Polic Władysław  otrzymał absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Police za rok 2016. Decyzję taką Rada Miejska w Policach podjęła podczas sesji 20 czerwca. Przed podjęciem uchwały w tej sprawie Rada zatwierdziła też sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Police za 2016 rok.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Dzień Dziecka z Radą Osiedla nr 6 [foto/wideo]

11 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Radę Osiedla nr 6 w Policach. W niedzielne, słoneczne przedpołudnie dopisała nie tylko pogoda ale również frekwencja. Dzięki wsparciu sponsorów organizatorom udało się  przygotować wiele atrakcji dla najmłodszych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie prowadzili poszukiwania zaginionego 23-latka. Mężczyzna najprawdopodobniej chciał odebrać sobie życie. Funkcjonariusze w wyniku intensywnych poszukiwań odnaleźli 23-latka i przekazali go pod opiekę lekarza.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


Festyn rodzinny w Tanowie z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Tanowie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka w SKARBIE

3 czerwca, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „SKARB”, zaprosiło dzieci, młodzież wspólnie z rodzicami na  fest... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"Afrykański ląd - daleko stąd" - festyn w Radzie Osiedla nr 7

3 czerwca, Rada osiedla nr 7 w Policach, zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka pn. "Afrykański ląd - daleko stąd". Na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka na Starych Policach

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Policach, Rada Osiedla nr 2 w Policach wspólnie z nauczycielami i Radą Rodzicó... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Procesja Bożego Ciała w Policach

Dzisiaj Kościół Katolicki obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tłum wiernych przeszedł dzisiaj ulicam... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Natalia Kukulska, KULT - drugi dzień Dni Polic

Drugi dzień Dni Polic rozpoczęły występy polickich formacji tanecznych i wokalnych. Następnie na scenie pojawiła się Natali... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama