reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Media w regionie

Polecamy

"Wyssijmy jeszcze więcej krwi niż w zeszłym roku"

"BIAŁE" wampiry zapraszają na akcję - " Wyssijmy jeszcze więcej krwi niż w zeszłym roku" zorganizowaną wspólnie przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi RP - Klub Horowych Dawców Krwi w Policach i Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza. Ambulansowy pobór krwi odbędzie się 27 kwietnia w godz. 9.00 do 13.00 na placu przy hali ZS - Police, ul. Siedlecka 6.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Podwyżki za wodę i ścieki zostaną zrekompensowane dopłatą z budżetu [wideo]

Tanowo jest najszybciej zaludniającą się miejscowością w naszej gminie, stąd potrzeba budowy kanalizacji w tej miejscowości. Gmina Police chce ją wybudować za kwotę około 18 milionów złotych, z czego 10 milionów będzie pochodziło z dofinansowania. Jak się okazało na konferencji prasowej 24 kwietnia, to wcale nie oznacza, że mieszkańcy Gminy Police  zapłacą za wodę i ścieki tyle ile było we wniosku przygotowanym przez ZWiK.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Inwestycje drogowe na terenie Powiatu Polickiego [wideo]

Starosta Policki Andrzej Bednarek, podczas konferencji prasowej, która odbyła się 20 kwietnia, poinformował o planowanych inwestycjach na terenie Powiatu Polickiego. Wśród dróg przeznaczonych do remontu znalazł się 1,5 kilometrowy odcinek drogi Szczecin-Siadło Górne,oraz ulica Długa w Mierzynie. Na początku maja rozpoczną się także prace przy wiadukcie w Mścięcinie.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne w Policach - Działamy!

W holu Polickiego MOK-u powstało „Drzewko życzeń” – miejsce pomysłów i propozycji naszych mieszkańców. Chcesz mieć wpływ na to co dzieje się w Twojej okolicy? Masz ciekawy pomysł na inicjatywę? Podziel się tym z nami! Doklej do „Drzewka Życzeń“ swój własny listek i razem z nami twórz kulturę w naszym mieście!

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Podgrodzie na sprzedaż [wideo]

Na konferencji prasowej Zarząd Powiatu Polickiego poinformował, iż po konsultacjach z radnymi podjął decyzji o sprzedaży nieruchomości należących do Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, które znajdują się w Podgrodziu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Zrób mammografię na wiosnę!

Panie, które w 2017 kończą 50 lat właśnie w tym roku wchodzą do Programu, który umożliwia badania bezpłatne i bez skierowania. Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju, wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Budowa instalacji do produkcji propylenu metodą PDH będzie kontynuowana...” [wideo]

Prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. dr Wojciech Wardacki zapewnia, że budowa instalacji do produkcji propylenu metodą PDH będzie kontynuowana, ponieważ ma ona ogromne znaczenie dla całego polskiego przemysłu chemicznego. - Ten proces trwa, realizujemy go i na pewno się nie zatrzymamy - podkreślił dr Wojciech Wardacki.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

„Połączyła nas sztuka – PROLINO 2017” - Polsko-Niemieckie Warsztaty Plastyczne

W dniach 3-05 kwietnia 2017 roku na terenie Centrum Żeglarskiego przy ulicy Przestrzennej w Szczecinie odbyła się trzecia edycja polsko-niemieckich warsztatów plastycznych „PROLINO 2017”. Uczestnikami warsztatów była młodzież z Europaschule w Pasewalku i z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Zderzenie dwóch aut na ul. Grunwaldzkiej w Policach [foto/wideo]

Wczoraj około godziny 14, na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Kołłątaja doszło do zdarzenia drogowego, w którym szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Kierująca samochodem marki mercedes - jadąc ulicą Kołłątaja nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z prawidłowo jadącym samochodem marki Ford. Ford uderzył w budynek - w chwili zdarzenia na chodniku nie znajdowali się piesi.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Do 23 maja radni muszą zdecydować, czy będzie podwyżka wody i ścieków

Po wcześniejszych informacjach jakie ukazały się w sieci, a które dotyczyły propozycji Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Policach odnośnie podwyżki wody i ścieków - na portalu społecznościowym jak również na forum trudno było znaleźć osoby przychylne temu projektowi. Dzisiaj na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Policach pojawił się komunikat burmistrza Polic, a w poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa w tej sprawie.

Powered by Web Agency

Więcej…

 
REKLAMAREKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


Chemik Police zdobył czwarte z rzędu Mistrzostwo Polski

Chemik Police, we wczorajszym spotkaniu w hali Azoty Arena, pokonał zespół Grot Budowlanych Łódź 3:1. Policzanki zdobyły tytu... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Niedziela Palmowa w parafii pw. św. Kazimierza w Policach

Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień, ustanowiona została na pamiątkę uroczystego przybycia  Jezusa do Jer... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Policach GRYFIK 2017

25 marca w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach, odbył się finał VII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Policach GRYFIK 2017. W ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Uczniowie SP nr 8 powitali Wiosnę

  21 marca, w pierwszy dzień wiosny, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach, hucznie powitali wiosnę. Barwny koro... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

KP Chemik Police - Ina Ińsko 2:1

W sobotnim (18 marca) spotkaniu piłkarze Chemika Police wygrali z Iną Ińsko 2:1. Bramki dla Chemików zdobyli Mykyta Vovchenko... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour Police 2017

4 marca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbyła się Grupa Azoty Przedszkoliada Tour ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


Pozostałe audycje programu KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama