W nocy z 4 na 5 marca w godzinach 23:00 - 2:00 spodziewane są utrudnienia w ruchu w związku z dostawą na plac budowy kolumny do oczyszczenia propylenu, która docelowo wejdzie w zakres instalacji do produkcji polipropylenu.

W lutym z jednego z lokali gastronomicznych na terenie Szczecina doszło do kradzieży skarbonki, w której znajdowały się pieniądze na leczenie chorującej na SMA Ingi. Odpowiedzialny za tą zuchwałą kradzież 33 – latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

W sobotę, 6 marca, "Cafe pod wieżą" w Trzebieży zaprasza m.in. na gofry, ciepłą czekoladę. Cały dochód z punktu przy promenadzie zostanie przekazany na leczenie 7-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina.

Przed godz. 19 (2.03) na drodze wojewódzkiej nr 114, między Tanowem a Trzeszczynem, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 pojazdów – dwóch aut osobowych i busa.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem gęstej mgły na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Ważność ostrzeżenia - od godz. 22:00 dnia 2.03 do godz. 9:00 dnia 3.03.2021.