reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Polecamy

Wodne show na światowym poziomie ponownie w Szczecinie!

Pierwsza edycja Water Show Szczecin w roku 2016 sprawiła, że Szczecin stał się polską stolicą High divingu i Flyboardingu. Szczecin jest również pierwszym miastem w naszym kraju, które odważyło się na organizację tak spektakularnego wydarzenia. W tym roku widowisko powraca na Wały Chrobrego z jeszcze bogatszym programem.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Klub Piłkarski Chemik Police ze wsparciem Grupy Azoty [wideo]

Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. również  w sezonie 2017/2018 będzie wspierała Klub Piłkarski Chemik Police. Spółka została ponownie głównym partnerem i mecenasem Klubu. Chemik Police  występuje obecnie w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Okręgowej. Klub oprócz drużyny seniorów posiada także 11 grup młodzieżowych.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Czterech nowych zawodników w Chemiku Police

Przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018 szeregi Chemika Police zasili czterech  nowych zawodników. Są to Jarosław Jóźwiak, Czarek Szybka, Marcin Krystek i Wojtek Gałecki. Wszystkie cztery transfery to na pewno wzmocnienia, które pozwolą Chemikowi uzyskać awans do IV ligi.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Chemik ogrywa III ligowy Świt Skolwin

Piłkarze Chemika Police w swoim kolejnym meczu kontrolnym pokonali na własnym boisku III ligowy Świt Skolwin 2:1. Bramki dla Chemików zdobyli Nikita Vovchenko i Marcin Krystek. Natomiast bramkę dla Świtu zdobył były zawodnik Chemika Krzysztof Filipowicz.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Bieg Neptuna - rywalizowali również najmłodsi [foto]

W tym roku, po raz pierwszy w ramach Biegu Neptuna rywalizowali najmłodsi na dystansach 400 i 1000 metrów. W biegach podzielonych na kategorie wiekowe wzięło udział ponad sto dziewcząt i chłopców. Poniżej końcowa klasyfikacja.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

II Bieg Neptuna - Nordic Walking [foto]

W ramach Biegu Neptuna, który odbył się 30 lipca ponad sto osób rywalizowało na dystansie 5 km maszerując z kijkami. Najszybszym piechurem okazał się Grzegorz Nakonieczny z EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN - przejście całej trasy zajęło mu 32 minuty i 19 sekund. Wśród pań Kasia Paliwoda również z EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN z czasem 34,37.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

II Bieg Neptuna w Trzebieży [foto]

W niedzielę 30 lipca, na terenie ośrodka rekreacyjno-plażowego w Trzebieży odbyła się druga edycja Bieg Neptuna, zorganizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach. Do sportowej rywalizacji stanęło ponad sześciuset zawodniczek i zawodników. Najmłodsi wystartowali na dystansach 400 i 1000 m a piechurzy i biegacze na dystansie 5 km.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Piłkarze Chemika Police ograli IV ligową Kluczevię Stargard 4:1 (1:0).

Policzanie od początku do końca dominowali w spotkaniu z IV ligowcem będąc zespołem bardziej dojrzalszym i bardziej wybieganym. Pierwsza bramka w dzisiejszym meczu padła już w 7 minucie meczu po trójkowej akcji Białka, Gałeckiego i Kapelusza, który po sprytnym zagraniu Gałeckiego pokonał golkipera Kluczevii.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Bieg Neptuna już w niedzielę - zapraszamy do Trzebieży

Plaża, gorąca atmosfera wielkiego święta i mnóstwo gości z całego województwa zapalonych na punkcie biegania – tak już w najbliższą niedzielę będzie można scharakteryzować Trzebież. Perła naszej gminy od dawna utożsamiana ze sportem i aktywnym wypoczynkiem, kolejny raz zostanie zawłaszczona przez głodnych atrakcji i spragnionych rywalizacji uczestników drugiej edycji Biegu Neptuna.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

53. Etapowe Regaty Turystyczne [foto]

53 Etapowe Regaty Turystyczne rozpoczęły się w sobotę (22 lipca) startem z portu w Trzebieży. Trasa regat wiedzie Zachodniopomorskim Szlakiem Żeglarskim. W rywalizacji bierze udział 57 jachtów i ponad 180 żeglarzy.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


Barwna parada ulicami Szczecina

Tego wydarzenia nie można było przegapić. Przez centrum Szczecina do Teatru Letniego przemaszerowała barwna parada złożona z&... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

II Bieg Neptuna w Trzebieży

W niedzielę 30 lipca, na terenie ośrodka rekreacyjno-plażowego w Trzebieży odbyła się druga edycja Bieg Neptuna, zorganizowan... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Festyn rodzinny w Tanowie z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Tanowie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka w SKARBIE

3 czerwca, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „SKARB”, zaprosiło dzieci, młodzież wspólnie z rodzicami na  fest... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"Afrykański ląd - daleko stąd" - festyn w Radzie Osiedla nr 7

3 czerwca, Rada osiedla nr 7 w Policach, zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka pn. "Afrykański ląd - daleko stąd". Na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka na Starych Policach

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Policach, Rada Osiedla nr 2 w Policach wspólnie z nauczycielami i Radą Rodzicó... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama