reklama
Reklama


Reklama


Fotograf ślubny
Reklama


Polecamy

Monika Andrzejczak i Wojciech Piwowarczyk zwycięzcami 39 Ćwierćmaratonu Polickiego [foto/wideo]

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet była Monika Andrzejczak, która dystans 10 km pokonał z czasem zaledwie o 9 sekund gorszym od zwycięzcy biegu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Na Siedleckiej tylko 1:1 [wideo]

W dziewiątej kolejce Szczecińskiej Klasy Okręgowej Chemik Police tylko zremisował przed własną publiczności z LKS Wicher Brojce 1:1. Po dziewięciu spotkaniach piłkarze z Polic z 23 punktami zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Zwycięstwo Chemika na inaugurację sezonu [foto/wideo]

W inauguracyjnym meczu Ligi Siatkówki Kobiet Chemik Police pokonał POLI Budowlanych Toruń 3:0. To pierwsze zwycięstwo mistrzyń Polski w nowym sezonie - tak ważne po ostatniej porażce w walce o Superpuchar.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Jutro wystartuje 39 Ćwierćmaraton Policki

W sobotę (14.10) o godzinie 11, biegiem na dystansie 10 km, rozpocznie się 39. Ćwierćmaraton Policki, którego organizatorem jest Uczniowski Klub Lekkoatletyczny „Ósemka” Police. Start i Meta usytuowana jest na ul. Roweckiego (koło parkingu).

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Superpuchar pojechał do Łodzi. Porażka Chemika

Siatkarki GROT Budowlanych Łódź pokonały Chemika Police 3:1 i zdobyły Superpuchar Polski 2017.  Chemik Police – GROT Budowlani Łódź 1:3 (20:25, 25:19, 21:25, 26:28). Siatkarki Chemika zagrały bez pierwszego trenera - Jakuba Głuszaka, którego zastąpił duet asystentów -Marek Mierzwiński i Piotr Matela.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Stal Szczecin zwyciężyła w I Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Polic [foto]

29 września, na kompleksie sportowym przy ul. Piaskowej w Policach odbył się I Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Polic. W rozgrywkach wzięło siedem drużyn oldbojów z Danii, Niemiec, Anglii i Polski. Zwycięzcą turnieju została drużyna Stali Szczecin.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

VII Integracyjny Turniej Piłki Nożnej w Policach [foto]

28 września na boisku przy ul. Piaskowej w Policach odbył się VII Turniej Integracyjny Piłki Nożnej, którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło Police. W rozgrywkach udział wzięło sześć drużyn z Polic, Szczecina i Poznania.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Chemik Police pokonał Piasta Chociwel 3:0

W sobotnim meczu przy ul. Sieleckiej piłkarze Chemika Police pokonali Piasta Chociwel 3:0. Na listę strzelców wpisali się Michał Janicki, Szymon Kapelusz, Nikita Vovchenko. Podopieczni Łukasza Borgera po siedmiu kolejkach z 19 punktami są liderem Szczecińskiej Klasy Okręgowej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Już pewne - Chemik będzie grał w Policach

Jest już oficjalna decyzja Chemika Police co do miejsca, w którym siatkarki będą walczyły o ligowe punkty. Po tym jak Grupa Azoty, pod koniec sierpnia podjęła decyzję o wycofaniu się ze sponsorowania Areny Szczecin władze klubu informowały o przenosinach do Polic. Jak wynika z oświadczenia wydanego przez klub trwały dalsze negocjacje z operatorem Areny Szczecin, które zakończyły się fiaskiem.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Rajd Integracyjny po Puszczy Wkrzańskiej [foto]

Polickie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zorganizowało, dla podopiecznych placówek m.in. z Polic, Szczecina, Poznania, Giżycka,  XIV Integracyjny Rajd „Puszcza Wkrzańska”. Z Tanowa do Polic leśnymi ścieżkami przemaszerowało ponad sto osób.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"JESTEŚMY - DZIAŁAMY" - XI Piknik Organizacji Pozarządowych

9 września na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się XI Piknik Organizacji Pozarządowych zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Nowy plac zabaw przy SP 8 w Policach

4 września, w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się podwójna uroczystość - rozpoczęcie roku szkolnego klas I-III i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dożynki w Przęsocinie

Chociaż w tym roku rolnicy nie mają powodów do zadowolenia, to jednak na zakończenie żniw i prac polowych jest czas świętow... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Pchli targ w Policach

W sobotę, 2 września, na deptaku przy ul. Zamenhofa po raz kolejny Rada Osiedla nr 6 w Policach zorganizowała pchli targ. B... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Aleksander Doba już w domu

W niedzielę, 3 września Aleksander Doba dopłynął do wybrzeży Francji i tym samym zakończył, trwającą cztery miesiące, III T... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


KONTRA GOŚĆ

Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama