reklama
Reklama


Fotograf ślubny


Reklama

Reklama

Polecamy

Na Ligę Mistrzyń do Koszalina

Siatkarki Chemika Police swoje mecze w ramach rozgrywek Ligi Mistrzyń w sezonie 2017/18 rozegrają w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Chemik w Koszalinie na pewno rozegra 3 spotkania grupowe - jeśli wyjdzie z grupy – meczów może być więcej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Lastrico Jana Ziętka partnerem Klubu Kibica Chemika Police [wideo]

Jan Ziętek, właściciel Zakładu Kamieniarskiego „Lastrico” podpisał umowę z Klubem Kibica siatkarek Chemika Police, dzięki której logo firmy pojawi się na koszulkach kibiców. Klub Kibica może liczyć na dwuletnie wsparcie ze strony firmy „Lastrico”.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kolejne zwycięstwo Chemików

Piłkarze Chemika Police, umacniają się na pozycji lidera wygrywając kolejne spotkania. W sobotę pokonali przed własną publiczności drużynę Białych Sądów 4:1.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policki Maraton Zumby [wideo]

Prawie 300 uczestniczek i uczestników wzięło udział w Policki, Maratonie Zumby, który odbył się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Organizatorką tego wydarzenia była Adrianna Derkowska instruktorka zumby.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Sukcesy Zawodników Polickiego Towarzystwa Strzeleckiego i Miłośników Broni Dawnej "Grajcar"

Strzelcy "GRAJCARA" wzięli udział w zawodach rozgrywanych w konwencji CHALLENGE, w konkurencjach karabinu Centralnego Zapłonu w klasie open, standard oraz optyka na dystansach 100, 200, 300 m, na strzelnicy  garnizonowej w Międzyrzeczu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wygrana Chemika

W sobotnim meczu piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z drużyną Wybrzeże Rewalskie Rewal 1:5 (0:3). W rozgrywkach Klasy Okręgowej Szczecińskiej Chemik umocnił się na pozycji lidera. Po 12 kolejkach na swoim koncie ma 32 punkty.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Siatkarki Chemika Police wracają na fotel lidera

Chemik Police pokonał Polski Cukier Muszyniankę Muszyna 3:1 i z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (24:26, 28:26, 25:19, 25:21)

Powered by Web Agency

Więcej…

 

W sobotnim meczu Chemik zdemolował Ogniwo Babinek

W sobotnim meczu XI kolejki Wojewódzkiej Okręgówki piłkarze Chemika Police pokonali przed własną publicznością Ogniwo Babinek 8:0. Chemik po jedenastu kolejkach, z 29 punktami, zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Monika Andrzejczak i Wojciech Piwowarczyk zwycięzcami 39 Ćwierćmaratonu Polickiego [foto/wideo]

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet była Monika Andrzejczak, która dystans 10 km pokonał z czasem zaledwie o 9 sekund gorszym od zwycięzcy biegu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Na Siedleckiej tylko 1:1 [wideo]

W dziewiątej kolejce Szczecińskiej Klasy Okręgowej Chemik Police tylko zremisował przed własną publiczności z LKS Wicher Brojce 1:1. Po dziewięciu spotkaniach piłkarze z Polic z 23 punktami zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Streżyńska: chcemy, by Facebook podlegał polskiemu prawu

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach

News image

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Czy interesy klientów będą lepiej chronione?

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"JESTEŚMY - DZIAŁAMY" - XI Piknik Organizacji Pozarządowych

9 września na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się XI Piknik Organizacji Pozarządowych zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Nowy plac zabaw przy SP 8 w Policach

4 września, w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się podwójna uroczystość - rozpoczęcie roku szkolnego klas I-III i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dożynki w Przęsocinie

Chociaż w tym roku rolnicy nie mają powodów do zadowolenia, to jednak na zakończenie żniw i prac polowych jest czas świętow... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Pchli targ w Policach

W sobotę, 2 września, na deptaku przy ul. Zamenhofa po raz kolejny Rada Osiedla nr 6 w Policach zorganizowała pchli targ. B... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Aleksander Doba już w domu

W niedzielę, 3 września Aleksander Doba dopłynął do wybrzeży Francji i tym samym zakończył, trwającą cztery miesiące, III T... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆ


KONTRA GOŚĆ


Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ


reklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama