reklama
Reklama

reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Polecamy

Pobiegną na trasie Police - Szczecin. Będą utrudnienia w ruchu

Ponad pół tysiąca biegaczek i biegaczy, dokładnie 42 km 195 m trasy pomiędzy Policami a Szczecinem. Już w najbliższą niedzielę 3 Maraton Szczeciński, wielkie emocje sportowe ale też ogromne utrudnienia w Policach i w Szczecinie. Start o godz. 9 - parking przy biurowcu Z.Ch. meta przy hali Azoty Arena.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Chemik Police rozgromił Czarnych Lubanowo 12:0 [wideo]

Piłkarze Chemika Police w ostatnim meczu przed własną publicznością w sezonie 2016/17, który został rozegrany w sobotę (10.06) rozgromili drużynę Czarnych Lubanowo 12:0.  Zdegradowany już zespół Czarnych nie postawił się ani przez moment drużynie Chemika a wbite 12 bramek pokazuje kolosalną różnicę między obiema ekipami.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Marcin Zagórny zwycięzcą XXIX Polickiej Piętnastki [foto/wideo]

Wczoraj po raz 29 zorganizowano Policką Piętnastkę. W klasyfikacji ogólnej zwyciężył Marcin Zagórny z czasem 48,37. Najlepsza wśród pań była Olena Katyca - 56,14. W biegu wzięło udział ponad dwieście osób.  Najszybszym policzaninem okazał się Kamil Bieniek pokonują trasę w czasie 51,55.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Wybrzeżem Rewalskim Rewal 1:5 [wideo]

Policzanie do Niechorza gdzie na co dzień gra zespół Wybrzeża pojechał w mocno okrojonym składzie. Z powodu kontuzji w meczu nie mogli zagrać Karol Ława, Bartosz Ława, Michał Maśniak, Marcin Rudnik i Krystian Ziółkowski, do tego za kartki pauzował Emil Andrzejewski.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Anna Werblińska nie będzie reprezentować barw Chemika Police

W nowym sezonie w barwach Chemika Police nie zobaczymy Anny Werblińskiej, która w Chemiku ma jeden z najdłuższych staży. Dołączyła do zespołu już w pierwszym sezonie po tym, jak awansował to ekstraklasy. Z Chemikiem zdobyła 4 mistrzostwa Polski, 3 Puchary Polski i 2 Superpuchary.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Michał Maśniak w klubie 100

Przed sobotnim spotkaniem Chemika z Mierzynianką Mierzyn odbyła się miła uroczystość nagrodzenia Michała Maśniaka i podziękowania za rozegranie setnego spotkania w barwach Chemika Police. Pamiątkową tabliczkę jubilat odebrał z rąk prezesa Przemysława Korotkiewicza i wiceprezesa Chemika Pana Krzysztofa Salitre.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Piłkarze Chemika pokonali Mierzyniankę Mierzyn 5:2 (1:1) [foto]

Sobotnie spotkanie Chemika z Mierzynianką rozpoczęło się idealnie dla Chemików, którzy w 11 minucie po indywidualnej akcji Protasenki, wyszli na prowadzenie 1:0. Szybka bramka utrwaliła w przekonaniu wszystkich zawodników Chemika jak i kibiców żółtozielonych, że będzie to łatwe spotkanie dla policzan. Niestety goście z Mierzyna dość szybko odpowiedzieli bramką Rucińskiego i w 17 minucie było już 1:1.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Joanna Wołosz żegna się z Chemikiem

Joanna Wołosz nie będzie reprezentować barw Chemika Police w sezonie 2017/18. W Chemiku występowała od sezonu 2015/16, przeszła z Busto Arsizio, z którym zdobyła srebrny medal Ligi Mistrzyń. Z Chemikiem wygrała swoje pierwsze mistrzostwo Polski w karierze. Łącznie w ciągu dwóch lat zapisała na swoim koncie 2 tytuły mistrzowskie i 2 Puchary Polski.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Derby powiatu - Chemik zmierzy się z Mierzynianką

Jutro, o godz. 11, na stadionie przy ul. Siedleckiej w Policach, Chemik Police zmierzy się z Mierzynianką Mierzyn. Policzanie cały czas mają szansę na awans, zajmują trzecią pozycję w tabeli a do miejsca premiowanego awansem tracą 5 punktów.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Aleksandra Jagieło i Jelena Blagojević odchodzą, Stefana Veljković zostaje

Aleksandra Jagieło oraz Jelena Blagojević nie będą reprezentować barw Chemika Police w sezonie 2017/18. Natomiast Stefana Vejković, przez wielu ekspertów uważana za jedną z najlepszych środkowych Orlen Ligi zostaje w Szczecinie na kolejny sezon.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Teraz całego PIT-a wypełni urząd, a nie podatnik

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


Festyn rodzinny w Tanowie z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Tanowie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie pr... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka w SKARBIE

3 czerwca, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „SKARB”, zaprosiło dzieci, młodzież wspólnie z rodzicami na  fest... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

"Afrykański ląd - daleko stąd" - festyn w Radzie Osiedla nr 7

3 czerwca, Rada osiedla nr 7 w Policach, zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka pn. "Afrykański ląd - daleko stąd". Na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Dzień Dziecka na Starych Policach

3 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Policach, Rada Osiedla nr 2 w Policach wspólnie z nauczycielami i Radą Rodzicó... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Procesja Bożego Ciała w Policach

Dzisiaj Kościół Katolicki obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tłum wiernych przeszedł dzisiaj ulicam... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Natalia Kukulska, KULT - drugi dzień Dni Polic

Drugi dzień Dni Polic rozpoczęły występy polickich formacji tanecznych i wokalnych. Następnie na scenie pojawiła się Natali... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama