reklama
Reklama


Fotograf ślubny


Reklama

Reklama

Polecamy

Jubileuszowa X Policka Gala Ruchu [foto/wideo]


X Gala Ruchu, która odbyła się w sobotę, 10 marca 2018 roku w sali gimnastycznej przy ul. Traugutta 4 przeszła już do historii. Było niezwykle energetycznie, zjawiskowo, dynamicznie! Jubileuszową X Galę Ruchu zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi.


reklama

LINK DO MATERIAŁU WIDEO NA KANALE YOUTUBE

W programie imprezy panie, panowie, młodzież i dzieci ćwiczyli w czterech blokach po 40 minut. Pierwszą prowadzącą zajęcia Dance Aerobic była Magdalena Prieditis międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness, magister wychowania fizycznego, nauczyciel tańca i choreograf. Laureatka konkursu Polish Top Fitness Presenter 2011, od 2000 roku stale obecna na największych scenach fitness w Polsce i za granicą.

Drugi blok Zumba poprowadziła Adriana Derkowska, mgr wychowania fizycznego, instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem, instruktor tańca i Zumba Fitness. Założycielka strony "Kobiecość w Formie", promującej aktywność fizyczną kobiet w ciąży i po porodzie.

Kolejny blok X Gali Ruchu to trening interwałowo-obwodowy, który przeprowadziła Margareta Kamelska, instruktor fitness i trener personalny. W swoich treningach stawia na jakość i efektywność.

Na zakończenie ćwiczeń odbyły się zajęcia Jogi z Joanną Kmitą, która w swoich działaniach towarzyszy ludziom w ich drodze do siebie. Żyje blisko natury i zgodnie z jej rytmem.

W przerwach między blokami odbyły się konkursy z nagrodami. Kolejną ciekawą propozycją była możliwość skorzystania z analizatora składu ciała Tanita. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się kącik „Facelook – kreowanie wizerunku” prowadzony przez Kornelię Tomaszewską. Uczestnicy Gali mieli też okazję skorzystać z konsultacji Fizjopomoc Medical Center. Rafał Antczak udzielał porad dotyczących dysfunkcji narządu ruchu.

Atrakcją i nowością tegorocznej Gali był blender bike, gdzie każdy mógł sam zmiksować sobie jadąc na stacjonarnym rowerze shake’a ze świeżych owoców, by z przyjemnością spożyć dawkę witamin i wody tak potrzebnych ćwiczącym.

Wszyscy rodzice, którzy chcieli wziąć udział w Gali mogli zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanej kadry Niepublicznej Szkoły Podstawowej Élan Vital. Głównym sponsorem imprezy była jak co roku WASA.

Podczas Gali zdrowy, smaczny i pięknie przygotowany catering przygotowało jak co roku NA ZDROWIE POLICE, dipy do warzyw - Restauracja Pit&Rock.

Powered by Web Agency
 

REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

1 lipca z obiegu znikną papierowe zwolnienia

News image

Od stycznia zamiast trzech przelewów do ZUS-u przedsiębiorcy robią jeden

News image

Streżyńska: chcemy, by Facebook podlegał polskiemu prawu

News image

Chorzy umierają w straszliwych męczarniach


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


VII Koncert Charytatywny

VII Koncert Charytatywny przeszedł do historii. W sobotę, 17 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury zbierane były pieniądze na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Policki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 26 Finał włączyli się również mieszkańcy Polic i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Jasienica już po raz dwudziesty czwarty zagrała z WOŚP

Już dwadzieścia cztery lata mieszkańcy Jasienicy grają wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zaczęli od III Finał... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Polsko-Niemieckie Boże Narodzenie w Policach

W sobotę, 16 grudnia, w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach miało miejsce wyjątkowe wydarzeni... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Muzyczna Wigilia na Starym Mieście

W sobotę 16 grudnia, po raz czwarty na Starym Mieście odbyła się Muzyczna Wigilia - przedświąteczne kolędowanie zorganizowa... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆ


KONTRA GOŚĆ


Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ


reklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama