20 maja w ramach Zachodniej Ligi MTB odbył się I Policki MTB Maraton. Zawodniczki i zawodnicy zmagali się z trasą, która usytuowana została na terenie Puszczy Wkrzańskiej. Rywalizowano na trzech dystansach - 8, 20 i 40 kilometrów.

W Węgorniku, na terenie Rancza Świdwie, 12 maja odbyły się Regionalne i Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali o Puchar Burmistrza Polic. Gmina Police była również fundatorem jednej z przeszkód.

W meczu XXV kolejki Wojewódzkiej Okręgówki piłkarze Chemika Police rozbili na własnym boisku Flotę Świnoujście 6:0. Sobotni mecz Chemika z Flotą tylko przez pierwsze 10 minut wyglądał jak pojedynek pierwszej drużyny z trzecią.

20 maja na polanie za stadionem Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej w Policach, odbędzie się I Policki Maraton MTB, którego organizatorem jest Policka Akademia Sportu. Gościem honorowym maratonu będzie Andrzej Mąkowski - kolarz przełajowy, zawodnik Chemika Police, srebrny medalista w kategorii amatorów podczas Przełajowych Mistrzostw Świata w Wetzikonie w 1980 r.

3 maja w siłowni  AKS ,,Promień” w Policach odbył się Turniej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Podnoszeniu Ciężarów. W zawodach udział wzięło 32 zawodniczek i zawodników z pięciu klubów sportowych: AKS ,,Promień” Police, AKS Myślibórz, AKS Białogard, UKS Zielona Góra i Zamek Gołańcz. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach wiekowych do lat: 15, 17, 23.

29 kwietnia w Policach odbył się II Turniej ,,Szukamy Młodych Talentów ‘’. W zawodach wzięło udział 45 uczestników z 7 klubów:  AKS "Promień" Police, AKS Myślibórz, Zamek Gołańcz, AKS Białogard, UKS Zielona Góra, Budowlani-Całus Nowy Tomyśl, Szkoła Podstawowej nr 3 w Policach.

Siatkarki Chemika Police zdobyły piąte z kolei Mistrzostwo Polski Ligi Siatkówki Kobiet. Chemik pokonał w Łodzi ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (25:15, 22:25, 25:19, 27:25). W sumie policki klub ma na swoim koncie siedem tytułów Mistrza Polski, sześć pucharów Polski i dwa Superpuchary.

Kilka minut po tym jak zakończyło się spotkanie w Atlas Arenie w Łodzi, oficjalnie podziękowano dwóm zawodniczkom Chemika Police Izabeli Bełcik i Katarzynie Gajgał-Anioł, które zdecydowały się zakończyć karierę sportową. Zdobycia kolejnego trofeum jakim jest Mistrzostwo Polski to w tym przypadku doskonała okazja do pożegnania się  z karierą zawodniczki.

W sobotnim meczu XXIII kolejki piłkarze Chemika Police pokonali na własnym boisku Arkonię Szczecin 4:0. Tym samym Chemik zapewnił awans do IV ligi. Bramki dla Chemika drużyny zdobyli Mikołaj Trajkowski, Marcin Krystek oraz Szymon Kapelusz.

W pierwszym meczu finałowym Ligi Siatkówki Kobiet Chemik Police rozgromił ŁKS Commercecon Łódź 3:0. O ile pierwszy set był w miarę wyrównany to w drugim i trzecim ŁKS został znokautowany.  Łodzianki drugiego seta przegrały do 9 a trzeciego do 4.