W programie: Zachodnie Drogowe Obejście Szczecina, termomodernizacja sali sportowej Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży i termomodernizacja basenu Zespołu Szkół w Policach, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespół Szkół gotowy na ewentualny powrót dzieci i młodzieży do placówki, sezon grzewczy – pożary kominowe i budynków mieszkalnych.

W programie: powiat policki otrzymał dofinansowanie na uprzątnięcie śmieci przy ul. Kamiennej, trwa przebudowa drogi Police-Szczecin przez Przęsocin, Tarcza Antykryzysowa dla mikro i małych przedsiębiorców, Program Ochrony Środowiska Powiatu Polickiego, szczepienie przeciwko COVID-19, powiat policki przyłączył się do zbiórki pieniędzy na leczenie malutkiej Ingi z Przęsocina.

Mijający rok kojarzyć się będzie przede wszystkim z pandemią koronawirusa, która sparaliżowała zarówno życie codzienne mieszkańców powiatu polickiego, jak i funkcjonowanie Starostwa Powiatowego w Policach i podległych mu jednostek.

W programie: inwestycje drogowe w 2020 roku, rozbudowa basenu Zespołu Szkół, opłata za korzystanie ze środowiska, Tarcza Antykryzysowa 6.0, infolinia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, konkurs "Mój zawód, moja pasja".

W programie: zbiórka pieniędzy na zakup karetki dla szpitala, mieszkanie wspomagająco-treningowe w Tanowie, Powiat Policki złożył wniosek o dofinansowanie w kwocie 15 milionów na uprzątnięcie śmieci przy ul. Kamiennej w Policach, policcy strażacy mają pralnicę oraz suszarkę do prania ubrań specjalnych, Powiatowy Urząd Pracy – wsparcie dla przedsiębiorców, relacja z wirtualnego Biegu Mikołajkowego.