Do godz. 21 można oddać głos w wyborach na Prezydenta RP. Wybory odbywają się w dwóch formułach – tradycyjnie w lokalu wyborczym i korespondencyjnie. Ze względu na stan epidemiologiczny obowiązują specjalne procedury bezpieczeństwa – maseczki, dezynfekcja rąk i własny długopis.

Dzisiaj odbył się nieoficjalny rajd "Pomykali dla Mai", którego celem była pomoc policzance w walce z nowotworem złośliwym. Można było pobiec lub przejechać rowerem trasę z Polic do Trzebieży. Pobiec zdecydowało się jedynie dwóch śmiałków Artur Echaust pomysłodawca akcji i Przemysław Pomykała mąż Mai.

Dzisiaj (11 czerwca) Kościół Katolicki obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa potocznie nazywaną Bożym Ciałem. Przez Police przeszły procesje, ta największa w parafii pw. św. Kazimierza przeszła ulicami: Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Chodkiewicza, Sadową i Łokietka.

W dniach 15-18 października 2019 roku na terenach zielonych w Gminie Police prowadzona była akcja „POSADŹ Z NAMI TULIPANY”, czyli policki tydzień sadzenia tulipanów. W akcji zainicjowanej przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Policach wzięły udział przedszkolaki, wspólnie z nauczycielkami, z przedszkoli zlokalizowanych na terenie Gminy Police.

Już po raz dwunasty odbyła się Policka Gala Ruchu – pierwszy raz w nowym miejscu Szkole Podstawowej nr 8 w Policach.