Już po raz dwunasty odbyła się Policka Gala Ruchu – pierwszy raz w nowym miejscu Szkole Podstawowej nr 8 w Policach.

W sobotę, 25 stycznia w Niekłończycy odbył się Bal Charytatywny „Wspieramy Marcina”. Podczas imprezy udało się zebrać 19 225 zł. Z cegiełek do „puszki” trafiło 4545 zł, a z licytacji aż 14 680 zł.

Zimowe Prezentacje Taneczne to impreza pełnoletnia, bo już 18. raz spotykają się młodzi tancerze z Polski, Niemiec i Ukrainy. Projekt polega na realizacji kilkudniowych warsztatów tanecznych i prezentacji na scenie polickiego MOK.

Dzisiaj (22 stycznia) oficjalnie oddano do użytku nowoczesną świetlicę w Tanowie. Jest to wspólny obiekt Rady Sołeckiej i Ochotniczej Straży Pożarnej. W ramach  inwestycji, która kosztowała około 1,6 mln zł, przebudowano i rozbudowano budynek, wymieniono instalacje, zagospodarowano teren wokół świetlicy – powstały m.in. chodniki, parking.

Zakupione w grudniu żywe i pachnące choinki tracą swój urok i przychodzi czas aby się z nimi rozstać. Pomysł zrodził się wśród cyklistów z PKC SAMARAMA. Postanowili przenieść na polickie podwórko zwyczaj z Europy Zachodniej  i zorganizować w Policach palenie choinek.