reklama

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ciągu ostatniej doby, odnotowano 61 przypadków zakażenia koronawirusem. 3 osoby to mieszkańcy powiatu polickiego.

Rodzice dzieci do lat trzech, którzy w najbliższym czasie planują powrót do pracy, mogą starać się o finansową pomoc z „Zachodniopomorskich Małych Skarbów”. To nawet 1140 zł miesięcznie. Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie uruchamia kolejną rekrutację do projektu. Elektroniczny  nabór formularzy  rozpocznie się w poniedziałek.

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ciągu ostatniej doby, odnotowano 39 przypadków zakażenia koronawirusem. 4 osoby to mieszkańcy powiatu polickiego.

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ciągu ostatniej doby, odnotowano 31 przypadków zakażenia koronawirusem. Jedna osoba to mieszkanka powiatu polickiego.

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ciągu ostatniej doby, odnotowano 14 przypadków zakażenia koronawirusem. Dwie osoby to mieszkańcy powiatu polickiego.