Chciał tylko podriftować wykorzystując zimową aurę na parkingu jednego z marketów. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie oraz cofnięte uprawnienia do kierowania. Za swoje „zimowe szaleństwo” może trafić do więzienia na 5 lat.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


- Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie przed północą dostali zgłoszenie, że na parkingu jednego z marketów w gm. Kołbaskowo kierujący Skodą wykonuje niebezpieczne manewry, kręci „bączki”, nie panuje nad pojazdem. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce mężczyzna siedzący za kierownicą nie przejął się za bardzo przyjazdem radiowozu i dalej jeździł po całym parkingu. Policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Od razu wyczuli od mężczyzny woń alkoholu – informuje mł.asp. Katarzyna Leśnicka oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Okazało się, że 34-letni mieszkaniec Szczecina jest nietrzeźwy. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, a po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Nie był to pierwszy raz kiedy wsiadł za kółko po alkoholu. Za tę „zabawę” może trafić do więzienia na 5 lat.