Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie zatrzymali poszukiwaną listem gończym. Kobieta ukrywała się w piwnicy pod stertą starych ubrań i kartonów. 38-letnia mieszkanka powiatu polickiego najbliższe 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

reklama

Do zatrzymania poszukiwanej listem gończym kobiety doszło 17 lipca. Wieczorem, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z mierzyńskiego komisariatu udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanej, chcąc sprawdzić czy ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości kobieta przebywa w domu.

- Na miejscu funkcjonariusze dokonali przeszukania okolic domu oraz jego wnętrza. Na końcu postanowili sprawdzić jeszcze piwnicę. Tam pod stertą starych ubrań i podartych kartonów chowała się poszukiwana 38-latka – informuje oficer prasowy KPP w Policach mł. asp. Katarzyna Leśnicka.

Kobieta trafiła już do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące. Od blisko roku ukrywała się aby uniknąć kary. Poszukiwana była m.in. za kierowanie pod wpływem alkoholu oraz pobicie.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Policach