14 września w godzinach od 14.00 do 19.00 na parkingu przy NETTO ARENA w Szczecinie odbędzie się „Wielki Finał Szafowania z Michałem Wiśniewskim dla Ingi”.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


„Szafowania dla Ingi” to akcja, której celem jest zbiórka różnego rodzaju tekstyliów w dobrym stanie. Często zalegają nam w szafach nie używane już i nie potrzebne rzeczy i nie wiemy co z tym zrobić, bo wyrzucić szkoda.

Organizatorzy akcji mają na to pomysł. Można nadać im drugie życie, a przy tym pomóc maleńkiej Indze Niedźwieckiej z Przęsocina w zebraniu funduszy na terapię genową i rehabilitację. Inga walczy z największym wrogiem jakim jest SMA1 – najcięższa postać rdzeniowego zaniku mięśni.

Co zbieramy: ubrania, pościel, pluszaki, obrusy, buty (związane w pary), koce, torebki, firany i wszystkie inne tekstylia.

Dzisiaj Michał Wiśniewski przyjedzie z tirami z firmy recyklingowej i osobiście odbierze od Was wszystkie dostarczone na miejsce tekstylia.

Dochód uzyskany ze sprzedaży tekstyliów w całości zostanie przekazany dla Ingusi. Rekord szafowania to 97,3 tony. Pobijmy go dla Ingusi.