Na parkingu przy Netto Arena w Szczecinie trwa „Wielki Finał Szafowania z Michałem Wiśniewskim dla Ingi". Jeszcze do godz. 19 można wesprzeć Ingę Niedźwiecką przynosząc ubrania, pościel, pluszaki, obrusy, buty, koce, torebki, firany i wszystkie inne tekstylia.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


„Szafowania dla Ingi” to akcja, której celem jest zbiórka różnego rodzaju tekstyliów w dobrym stanie. Często zalegają nam w szafach nie używane już i nie potrzebne rzeczy i nie wiemy co z tym zrobić, bo wyrzucić szkoda. Organizatorzy akcji mają na to pomysł. Można nadać im drugie życie, a przy tym pomóc maleńkiej Indze Niedźwieckiej z Przęsocina w zebraniu funduszy na terapię genową i rehabilitację.

Akcję wspiera Michał Wiśniewski, który przyjechał do Szczecina aby odebrać od Was te wszystkie tekstylia, zabawki. Jak podkreśla podziękowania należą się tym wszystkim, którzy wspierają takie zbiórki jak ta dla Ingi.

Dochód uzyskany ze sprzedaży tekstyliów w całości zostanie przekazany dla Ingusi. Rekord szafowania to 97,3 tony. Jest nadzieja, że uda się go pobić - dla Ingusi.