Dzisiaj (15 października) z powodów technicznych, wydziały Urzędu Miejskiego w Policach, które znajdują się w budynku przy ul. Bankowej 18, będą niedostępne dla interesantów.

Wydział Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Policach informuje, że do  dnia 15 listopada 2021 r. można składać wnioski o przyznanie stypendiów i nagród sportowych zawodnikom oraz trenerom za osiągnięte wysokie wyniki sportowe.

Panie przewodniczący, Panie i Panowie Radni, zaproszeni goście, szanowni Państwo.

Gmina Police złożyła 3 wnioski o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych:

Poprawa jakości powietrza przez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych – pilotaż na terenie województwa zachodniopomorskiego. NFOŚiGW prowadzi nabór do ww. programu, który skierowany jest do: właścicieli/współwłaścicieli lokali mieszkalnych oraz do wspólnot mieszkaniowych w budynkach wielorodzinnych mieszczących od 3 do 20 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Decyzją Burmistrza Polic Władysława Diakuna w wejściu do Urzędu Miejskiego w Policach zostało ustawione zdjęcie upamiętniające wybitnego podróżnika, honorowego obywatela Gminy Police, mieszkańca Polic - Aleksandra Dobę. Zasłynął przepłynięciem trzy razy oceanu kajakiem. Opłynął jezioro Bajkał, miał na swoim koncie niezliczone wyczyny z pogranicza sportu ekstremalnego i turystyki.