Policjanci zatrzymali kierowcę Renault, który przekroczył prędkość i próbował uniknąć kontroli drogowej. Wiózł 1,5 roczne dziecko. Okazało się, że 27-letni mężczyzna ma 4 aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Policcy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który okradł w szpitalu trzech pacjentów. Jego łupem padły, między innymi portfele, telefony i dokumenty. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Starostwo Powiatowe w Policach informuje, że dla wszystkich osób fizycznych z terenu Powiatu Polickiego uruchomiona została możliwość internetowego umawiania terminu wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Policach.

W Jasienicy, na wyjeździe w kierunku Trzebieży dachował samochód. Kierowca został przetransportowany do szpitala. Na miejscu zdarzenia można natrafić na utrudnienia w ruchu.

Deklarację gotowości do współpracy przy realizacji działań zmierzających do aktywizacji zawodowej repatriantów złożyły w podpisanym 27 lipca br. Liście Intencyjnym Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. oraz Powiat Policki.