Grupa Azoty S.A., Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. i Grupa Azoty Polyolefins S.A.  podpisały wiążące porozumienie dotyczące warunków inwestycji oraz finansowania Projektu Polimery Police z Grupą LOTOS S.A. Koncern paliwowy zainwestuje 500 mln w rozwój jednej ze strategicznych inwestycji polskiego sektora petrochemicznego.

Dzisiaj około godz. 17 na ul. Piłsudskiego w Policach (przy Rondzie Pionierów), na przejściu dla pieszych, autobus linii 103 potrącił 14-latkę.

Dziś, około godziny 15.30 na terenie byłego składowiska złomu, w okolicy Miejskiego Ośrodka Kultury  przy ul. Siedleckiej w Policach, doszło do pożaru drewnianej szopy.

Jak podało Radio Szczecin będzie kolejna blokada drogi 115 w Pilchowie. Rozmowy Gminy Police z mieszkańcami Pilchowa w temacie utworzenia szkoły ośmioklasowej nie przyniosły oczekiwanych przez protestujących efektów.

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.