Dwie dziewczynki 10-latka i 12-latka, które były poszukiwane przez rodzinę i policję odnalazły się. Dziewczynki wczoraj nie wróciły do domów po szkole. Kontakt telefoniczny z nimi urwał się około godziny 17.00. Wieczorem rodziny zgłosiły na policję zaginięcie dziewczynek.

 POLUB NAS #wirtualnepolice

Przez cały czas  policjanci sprawdzali miejsca, na terenie Polic, w którym mogły przebywać dziewczynki. W akcję poszukiwawczą zaangażowane zostały wszystkie jednostki.

Pierwsza informacja o odnalezieniu dziewczynek pojawiła się o godz. 11 na portalu społecznościowym. Powrót dziewczynek potwierdzają również policjanci - poszukiwania zostają zakończone.  WCZEŚNIEJSZA INFORMACJA

Trwają poszukiwania dwóch dziewczynek dziesięciolatki i dwunastolatki. Kontakt telefoniczny z dziewczynkami urwał się około godziny 17.00. Ostatnio widziane były o 20.10 na stacji paliw przy ul. Piłsudskiego w Policach. 10-latka ubrana była płaszcz zielony z futerkiem na kapturze, buty adidasy białe za kostkę. Miała ze sobą plecak szkolny.

Trwają poszukiwania dwóch dziewczynek dziesięciolatki i dwunastolatki. Kontakt telefoniczny z dziewczynkami urwał się około godziny 17.00. Ostatnio widziane były o 20.10 na stacji paliw przy ul. Piłsudskiego w Policach. 10-latka ubrana była płaszcz zielony z futerkiem na kapturze, buty adidasy białe za kostkę. Miała ze sobą plecak szkolny.

Każdy, kto posiada informacje dotyczące miejsca pobytu dziewczynek lub widział je dzisiaj proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Policach tel. 91-42-47-511 lub tel. 997.