31 grudnia o 21.30 na Jasnych Błoniach w Szczecinie rozpocznie się "Sylwester miejski"  Ze względów bezpieczeństwa na czas trwania imprezy zamknięte zostaną dla ruchu samochodowego ulice okalające Jasne Błonia. Na uczestników zabawy sylwestrowej będą czekały dodatkowe autobusy.

 POLUB NAS #wirtualnepolice

Autobusy odjadą z przystanku „Jasne Błonia” (kierunek Kołłątaja — linie 865, 877, 880 i 884 i kierunek Karola Miarki — linia 861) około godz. 0:15 i 1:15.

Linia 861 — kursować będzie na trasie Piotra Skargi — Cukrowa: od placu Kościuszki do przystanku „Ogrody »Górki Ustowskie«” przejazd trasą linii 61. Od ronda Hakena autobus pojedzie dalej trasą linii 61 przez ul. Floriana Krygiera i dalej przez ul. Cukrową (jak w kierunku przystanku „Owocowa Dworzec”). Przystanek „Cukrowa” w kierunku pętli „Owocowa Dworzec” będzie przystankiem końcowym.

Linia 865 — kursować będzie na trasie Piotra Skargi — Osiedle Bukowe: od placu Rodła przejazd trasą linii A.

Linia 877 — kursować będzie na trasie Piotra Skargi — Rondo Ułanów Podolskich — Dąbie Osiedle — Osiedle Kasztanowe: od przystanku „Rayskiego” do skrzyżowania Struga/Gryfińska przejazd trasą linii B, dalej obowiązuje trasa linii 77.

Linia 880 — kursować będzie na trasie Piotra Skargi — Police Wyszyńskiego Polana: od Jasnych Błoni do skrzyżowania ul. Emilii Plater i ul. Sczanieckiej przejazd trasą linii 67, dalej przejazd trasą linii 107.

Linia 884 — kursować będzie na trasie Piotra Skargi — Kijewo: od placu Rodła do Osiedla Słonecznego przejazd trasą linii B i dalej od ronda u zbiegu ul. Kolorowych Domów z ul. Chłopską obowiązuje trasa linii 84.

Linia 529 kursować będzie na trasie Plac Rodła — Głębokie.

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki — jako przystanki na żądanie.

Przeczytaj również: Komunikacja miejska w okresie 24.12–1.01