Na portalu pomagam.pl Anna Tarocińska zorganizowała zbiórkę pieniężną dla pani Kasi i jej rodziny- trójki wspaniałych dzieci. Potrzeba 20 tysięcy zł na zaprojektowanie i montaż instalacji ogrzewania. Zebranie tej kwoty jest warunkiem, aby rodzina mogła otrzymać mieszkanie komunalne większe niż ma obecnie (teraz ma 36 mkw.). 

 POLUB NAS #wirtualnepolice

Pani Kasia, ma 35 lat. Mieszka w Policach od dziecka. Razem z partnerem wychowują 3 dzieci. Jej historia jest smutna na początku a teraz dzieci i partner to Jej całe szczęście. To skromna, kochająca się rodzina. 

LINK DO STRONY ZBIÓRKI

Poniżej list, w którym opisała pani Kasia swoją sytuację:

- Urodziłam się jako wcześniak, podczas porodu doznałam porażenia mózgowego, czego konsekwencją są problemy z chodzeniem. Choruję także na zapalenie wątroby typy „B”. Od 1 do 8 roku życia przebywałam w Domu Dziecka. Później trafiałam do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Policach, gdzie skończyłam szkołę podstawową i zdobyłam wiele osiągnięć w dziedzinie pływania. Później skończyłam liceum ogólnokształcące w Szczecinie, po maturze zrobiłam studium medyczne, na kierunku terapeuta zajęciowy.  W wieku 24 lat urodziłam pierwsze dziecko, niestety nie ułożyłam sobie życia z jej ojcem, który miał wiele nałogów. Gdy Tatiana miała 7 miesięcy, nie mogąc liczyć na wsparcie nikogo z mojej rodziny razem zamieszkałyśmy w Domu Samotnej Matki w Policach, gdzie przebywałam 4 lata. W wieku 26 lat poznałam swojego obecnego partnera, z którym mam dwóch synów: Kacpra 5 lat i Bartka 3 lata. Od 2013 roku mieszkamy w mieszkaniu komunalnym o powierzchni 32m2. Obecne pojawiła się szansa zamiany mieszkania na większe. 76 mkw. w starym budownictwie. Muszę jednak uzbierać pieniądze na wykonanie projektu technicznego, instalacji ogrzewania gazowego oraz zakupić piec. Po rozmowach ze specjalistami oszacowaliśmy, że koszt tej inwestycji to około 20 tysięcy złotych.

Żyjemy skromnie, mój partner ma stałą pracę jako magazynier, droga do i z pracy zajmuje mu 3 godziny. Zarabia 2 000 zł na rękę. Ja otrzymuję rentę socjalną i świadczenia rodzinne. Razem wychowujemy 3 dzieci i nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów instalacji. Nie mamy pomocy w rodzinie, jedynie w mamie mojego partnera ale nie jest to wsparcie finansowe. 

WARTO POMAGAĆ!

LINK DO STRONY ZBIÓRKI