reklama

W sobotę i niedzielę (6-7 kwietnia), w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbywały się Polickie Targi Gospodarcze. Była to już dwunasta edycja. Organizatorem targów był Urząd Miejski w Policach.

 POLUB NAS #wirtualnepolice

Podczas tegorocznych targów zaprezentowało się ponad 80 wystawców z Polski i Niemiec - firm, instytucji oraz organizacji pozarządowych.

Przez dwa dni na targowej scenie prezentowały się zespoły taneczne, wokalne, soliści. Gwiazdą targów był Mario Bischin i jego "Macarena". Odbyły się również pokazy sztuk walki. Na zakończenie targów przed policką publiczności wystąpiła Orkiestra Brass Band z Goleniowa.

Targi, oprócz wystawców, występów na scenie, to również gotowanie. Kolejny raz panowie Robert Bochenko i Kamil Turznik przygotowywali dania, którymi później częstowali odwiedzających targi.

Największą popularnością cieszyła się loteria, podczas której można było wygrać atrakcyjne nagrody.

Nagrodzono również najładniejsze (w ocenie komisji konkursowej) stoiska targowe. Pierwsze miejsce zdobyło stoisko Fotografia Joanna Dębek, drugie miejsce Sklep Papierniczy na Ryneczku a trzecie Kwiaciarnia Arabeska. Wyróżniono także stoisko Spółdzielni Socjalnej "Pożyteczni".