Skończyły się wakacje, zaczęła się szkoła. „Motocykliści o Wielkich Sercach” wybrali się do dzieci z Domu Dziecka w Tanowie, aby dać im radość i żeby koniec wakacji kojarzył im się z przyjazdem motocyklistów.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


W tym roku odbyła się wspólna parada z dziećmi i młodzieżą z Domu Dziecka w Tanowie. Z Tanowa kolumna motocyklistów udała się do Polic, aby zabrać Mistrza Polski w strzyżeniu na czas - Daniela Trauta, który miał za zadanie ostrzyc chłopaków. Z „Fryzjerem” na czele kawalkada motocykli udała się do Domu Dziecka w Tanowie, gdzie czekało na wszystkich ognisko, kiełbaski.

Motocykliści w gościnę nie przyjechali z pustymi rękoma. Przywieźli ze sobą, dla podopiecznych tanowskiego Domu Dziecka, przybory szkolne i słodycze.

Motocykliści o Wielkich Sercach, jak piszą o sobie na FB, to Wolna Grupa Motocyklowa, którą łączy nie tylko pasja dwóch kółek lecz ogromna chęć niesienia pomocy potrzebującym.

- Pochodzimy z różnych grup społecznych. Są wśród nas lekarze, prawnicy, nauczyciele, przedsiębiorcy, robotnicy. - napisali na profilu FB. - Nasza pomoc często skierowana jest w stronę dzieci pokrzywdzonych przez los. Odwiedzamy Domy Dziecka, Ośrodki dla Dzieci Niepełnosprawnych jak i Pogotowia Opiekuńcze. Organizujemy różnego rodzaju zbiórki środków, które przekazywane są na szczytne cele.