Kajtuś Gatzke jest mieszkańcem naszego województwa. Rodzice toczą walkę z czasem. Potrzeba jest 9,5 miliona złotych na terapię genową, która musi się rozpocząć zanim Kajtuś osiągnie wagę 13,5 kilograma.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Zostało tylko pół kilograma... Pomóż ratować Kajtusia z SMA!

- Kajtek rośnie. Nie jestem w stanie tego powstrzymać. Zresztą, byłoby to nieludzkie. Wiemy jednak doskonale, że każdy dodatkowy gram zbliża nas do nieuchronnej granicy 13,5 kg, za którą, jeśli nie zdążymy zebrać środków, jest już tylko rozpacz. Cała ta walka pójdzie na marne, a Kajtuś straci swoją życiową szansę – pisze Paulina mama Kajtusia.

Leczenie Kajtusia można wesprzeć poprzez stronę SIEPOMAGA

LINK DO ZBIÓRKI KAJTUSIA

Udało się zebrać 5 829 018 zł – ponad 60 procent potrzebnej kwoty.

W najbliższą sobotę w Policach, w Galerii Hosso, organizowany jest kiermasz świąteczny. Cały dochód z kiermaszu przekazany będzie na zbiórkę dla Kajtusia Gatzke.

- Od godziny 12:00 witać Was będziemy przy świątecznym stoisku. Będą stroiki, świeczniki, ręcznie zdobione bombki, balony, a nawet małe upominki z wielkiego worka samego Świętego Mikołaja – informują organizatorzy zbiórki. - Właściciele kotów będą mogli skorzystać z porad behawioralnych od specjalistki w tej dziedzinie, Blanki Majewskiej (Catosfera Szczecin).

Wszystko dla Kajtusia Gatzke. Dzielnego chłopca, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

"Każdy może zostać Świętym Mikołajem
To jest sprawa prosta bardziej niż się zdaje"