W niedzielę, 16 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się Festyn Charytatywny podczas, którego będą zbierane pieniądze na leczenie Marcina Smolińskiego z Niekłończycy. Marcin ma 43 lata, żonę i dwoje dzieci. Od 2014 roku walczy z guzem glejowym mózgu. Jedynym ratunkiem jest protonoterapia skojarzona z chemioterapią w Niemczech. Jej koszt to 30 tysięcy euro.

 POLUB NAS #wirtualnepolice

Festyn rozpocznie się o godzinie 14.00. Od godz. 12 do 15 pieniądze dla Marcina będzie zbierał Fryzjer Daniel Traut (szczegóły tutaj Daniel Traut wesprze zbiórkę pieniędzy na leczenie Marcina Smolińskiego).

Podczas festynu na scenie pojawią się soliści, zespoły "z naszego podwórka". Zobaczymy i usłyszymy solistów ze stowarzyszenia Dźwięki Polic, zespół CORD, Less, W DeHe, Edytę Nitkiewicz.

W holu na odwiedzających i chcących wesprzeć Marcina Smolińskiego będą czekały stoiska z domowymi wypiekami, wiejska chata. Dodatkowo będzie okazja do przejażdżki quadem, motocyklem czy zabytkowym samochodem.

Będzie również wyjątkowa okazja spojrzeć na Police z wysokości kilkudziesięciu metrów. Na parkingu przed MOK stanie najnowocześniejszy w Europie podnośnik strażacki, który jest na wyposażeniu Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Police.

Festyn to doskonała okazja aby wylicytować "perełkę" - np. koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego czy Kamila Grosickiego.

Zapraszamy.

16 września, godzina 14.00

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Wstęp wolny