W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Podczas korzystania z Portalu Wirtualne Police - police24.pl (zwanego dalej PORTALEM) i Forum Wirtualnych Polic i okolic - forum.police.info.pl (zwanego dalej FORUM), przetwarzamy dane osobowe: adres IP urządzenia, email, nazwa użytkownika, liczba postów na forum, data i czas korzystania z portalu i forum, typ i język przeglądarki, wersja systemu operacyjnego, rodzaj urządzenia, rozdzielczość ekranu, dane w plikach log serwera a także inne podobne informacje.

Wirtualne Police - police24.pl nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies i logach serwera.

Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika forum i portalu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp, jak również decydującym  o tym, które dane użytkownika będą przetwarzane i w jakim celu jest firma WIPMEDIA Monika Hałgas, Police ul. Siedlecka 3f/8 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 601 77 24 95 (zwana dalej WIPMEDIA).

WIPMEDIA przetwarza dane osobowe, w celu umożliwienia użytkownikom FORUM i PORTALU korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych.

Firma WIPMEDIA nie udostępnia danych osobowych podmiotom "trzecim". Wyjątkiem jest żądanie udostępnienia danych osobowych przez organy i instytucje do tego uprawnione, lub kiedy jest to niezbędne do funkcjonowania PORTALU i FORUM - firmie zapewniającej hosting.

Firma WIPMEDIA przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez okres niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane te zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności i jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa.

Korzystając z Forum każdy ma możliwość wglądu i modyfikowania swoich danych. Jeśli nie chcesz aby Twoje dane były przetwarzane zgłoś ten fakt w celu usunięcia konta na Forum - na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pytania związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Firmę WIPMEDIA prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..