reklama

Podczas dzisiejszej (31.08) sesji Rady Miejskiej Jadwiga Róg (Prawo i Sprawiedliwość) złożyła ślubowanie radnego. J. Róg zastąpiła Sławomira Dmochowskiego, który zrzekł się mandatu radnego.

Dzisiaj (31.07) uroczyście otwarto biuro poselskie Dariusza Wieczorka z Nowej Lewicy. Biuro mieści się przy ul. Grunwaldzkiej w Policach.

Podczas dzisiejszego briefingu prasowego politycy Koalicji Obywatelskiej podziękowali mieszkańcom powiatu polickiego za udział w wyborach i poparcie jakiego udzielili Rafałowi Trzaskowskiemu.

Dzisiaj (8 lipca) na Starym Rynku odbyła się, z udziałem m.in. posła Leszka Dobrzyńskiego, konferencja prasowa podsumowująca kampanię prezydencką.

Dzisiaj  (6.07) na skwerze Ryszarda Kaczorowskiego w Policach odbył się briefing prasowy Lokalnego Komitetu Poparcia Rafała Trzaskowskiego w powiecie polickim. Pod deklaracją podpisało się prawie trzydzieści osób w tym m.in. wójt Dobrej Teresa Dera, wójt Kołbaskowa Małgorzata Schwarz, burmistrz Polic Władysław Diakun i burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba. W Policach pojawił się również marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.