ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zapraszam do swojego gabinetu każdego kto szuka pomocy, wsparcia, porady. Każdego kto szuka ROZWIĄZANIA zaistniałej sytuacji. Każdego niezależnie od wieku, płci, narodowości. Każdego kto szuka bądź  już nie szuka ale chciałby by coś  zmieniło się.

72-010 Police, Grunwaldzka 15. (Naprzeciwko Intermarche)

+48 575 103 626

www.nataliaskwarek.pl

O mnie

Wykształcenie zdobyłam pod okiem wielu wybitnych nauczycieli w czasie studiów magisterskich i doktoranckich na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Odbyłam praktyki i staże w różnych ośrodkach na terenie Białorusi, Polski, Niemiec.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi ,młodzieżą ,dorosłymi, z osobami z upośledzeniem umysłowym, z osobami z chorobami psychicznymi, z osobami w depresji,  z nerwicą, z grupą terapeutyczną, małżeństwem, parą ale przede wszystkim mam doświadczenie w pracy z człowiekiem.

Swoją pracę poddaje superwizji( konsultuje z bardziej doświadczonym terapeutą) co gwarantuje wysoką jakość usług.

Prywatnie jestem żoną i mamą

„Rozwiązania”

Dlaczego „Rozwiązania”

W swojej pracy opieram się na założeniach Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) Jest to terapia krótkoterminowa zapoczątkowana w USA  w 1978 przez Steve de Shazer i Insoo Kim Berg. Zdaniem twórców to klient jest ekspertem od własnego życia, to klient wie co jest dla niego najważniejsze. Główne działanie jest ukierunkowane na teraźniejszość i przyszłość a nie przeszłość. Większość  z nas wie jakie ma być rozwiązanie ale nie zawsze wiemy od czego zacząć i jak do tego dojść. Według Miltona Ericksona osoby potrzebujące pomocy terapeutycznej znają rozwiązania swoich problemów. One tylko nie wiedzą, że je znają. Zadaniem terapeuty jest pomóc uświadomić tylko tą prawdę.

Terapia krótkoterminowa- ilość spotkań jest możliwie najkrótsza i dostosowana do potrzeb klienta. W praktyce oznacza to nie więcej niż 10 spotkań a częstotliwość i ilość spotkań ustala klient.

W terapii koncentruję się na zasobach, możliwościach, umiejętnościach i pozytywnych stronach człowieka szukając wspólnie optymalnego „Rozwiązania”. Indywidualne podejście do każdego ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju.

Dla kogo terapia:

Dla każdego kto chce coś zmienić niezależnie od wieku, płci, narodowości, jednostki chorobowej

Dla każdego kto chcę spróbować.

Dla każdego kto nie wie od czego zacząć.