W meczu II kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na wyjeździe Pogoń Połczyn-Zdrój 3:0. Bramki dla Chemika w tym spotkaniu zdobyli Midzio, Protasenko i Andrzejewski.

Dzisiaj o godz. 21.45, VIII „Nocnym Biegiem Szlakiem Dzika” rozpocznie się "Dziki Weekend 2018". Podczas trzech dni oprócz biegu nocnego odbędzie się  VIII „Bieg Szlakiem Dzika” (sobota) i IV „Ekstremalny Dzikobieg” (niedziela).

W sobotę, 11 sierpnia, w meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na wyjeździe Hutnika Szczecin 5:0. 3 gole zdobył Szymon Kapelusz, po jednym Andrzej Protasenko i Nikita Vovchenko.

Po emocjonującym finale wychowanek Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego ÓSEMKA Police Marcin Lewandowski, z czasem 3:38.14, zdobył srebrny medal na dystansie 1500 m podczas Mistrzostw Europy w Berlinie.

Świetnie zaprezentował się Marcin Lewandowski w biegu eliminacyjnym na 1500 m Mistrzostw Europy w Berlinie. Po zaciętej walce wygrał w drugiej grupie z czasem 3.40,74 i tym samym awansował do piątkowego finału ME.

W dniach 17- 19 sierpnia w Policach odbędzie się Festiwal Biegowy „Dziki Weekend”, organizowany przez Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik”. Partnerem tytularnym imprezy jest Grupa Azoty Police, natomiast partnerami biegu głównego Gmina Police oraz Powiat Policki.

W ostatnim meczu kontrolnym, piłkarze Chemika Police ulegli Pogoni II Szczecin. W wyjściowym składzie szczecińskiej drużyny zagrało 7 zawodników z kadry pierwszego zespołu Pogoni.

650 zawodniczek i zawodników wystartowało w trzeciej już edycji Biegu Neptuna w Trzebieży, którego organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach. Rywalizacja odbywała się na dystansie 5 kilometrów. Najszybszy na tym dystansie był Wojciech Piwowarczyk, który wygrał drugi rok z rzędu.

Marcin Baszuro (33:09) i Małgorzata Szymska (33:20) zwyciężyli w III Biegu Neptuna w kategorii Nordic Walking, który odbył się na dystansie 5 kilometrów. Do rywalizacji przystąpiło w sumie 99 zawodniczek i zawodników.

Piłkarze Chemika Police w czwartym meczu kontrolnym przegrali w Trzebieży z III ligowym Świtem Skolwin Szczecin 2:3. W drugim, rozgrywanym tego samego dnia, sparingu policki zespół złożony z testowanych zawodników oraz juniorów przegrał z FSV Malchin 1:2(0:1).