W VIII koleje III ligi piłkarze Chemika Police, na stadionie przy ul. Siedleckiej w Policach, bezbramkowo zremisowali z Flotą Świnoujście. Chemik przerwał serię sześciu porażek z rzędu.

DPD Legionovia Legionowo pokonała Grupę Azoty Chemik Police w pierwszej kolejce Tauron Ligi. Chemik sezon rozpoczął się od bardzo zaciętego meczu, który rozstrzygnęła rywalizacja na przewagi w 5. secie.

Jest taki jeden weekend w roku, gdy historia spotyka się z teraźniejszością. Gdzie wszystkie wspomnienia wracają, a turniej zamienia się w spotkanie z przesłaniem. Jedno wydarzenie w roku w którym biorą udział mistrzowie i Ci zawodnicy, którzy walczą o mistrzostwo.

Niestety w meczu VIII kolejki III ligi chemicy przegrali na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 2:0.

Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki ustalił nowy termin rozegrania Superpucharu Polski.  Grupa Azoty Chemik Police zmierzy się z Developresem SkyRes Rzeszów 2.12.2020.