W sobotnim (13.04) meczu XXIII kolejki IV ligi Chemik Police rozgromił na własnym boisku Morzycko Moryń 9:0. Zbudowana na ostatnią chwilę drużyna z Morynia była tylko tłem dla naszego zespołu.

Chemik Police przegrał z GROT Budowlanymi Łódź 3:1 i odpadł z walki o mistrzostwo Polski. GROT Budowlani Łódź – Chemik Police 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:12).

Aleksandra Krzos, Natalia Mędrzyk, Martyna Grajber, Marlena Pleśnierowicz i Martyna Łukasik zostały powołane do reprezentacji Polski przez trenera Jacka Nawrockiego.

7 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół w Policach odbyła piąta, jubileuszowa edycja turnieju SWANSON CUP w Brazylijskim Jiu Jitsu. Turniej odbył się pod pod patronatem Burmistrza Polic.

W meczu XXII kolejki Chemicy przegrali na własnym boisku z Iną Goleniów 0:1. Jedyną bramkę w 89 minucie meczu zdobył Piotr Winogrodzki. Nie tak wyobrażali sobie zawodnicy i kibice Chemika mecz żółtozielonych z Iną Goleniów.

Już po raz czwarty w Mierzynie odbędzie się najbardziej prestiżowa oraz największa impreza taneczna w Polsce - IV WDC Polish Cup 2019. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 30 marca. Do Mierzyna zjadą się najlepsze pary z całego świata.

W sobotę 23 marca na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbyły się 34. Mistrzostwa Polic w Biegach Przełajowych oraz 3. Mistrzostwa Województwa LDK! w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło łącznie 609 zawodników, w tym 306 w Mistrzostwach LDK!

Chemik Police w niedzielnym w starciu z zespołem Olimp Gościno byli zdecydowanie lepszą drużyną. Niestety albo zabrakło zimnej krwi pod bramką Olimpu albo kapitalnymi interwencjami popisywał się bramkarz gospodarzy Arkadiusz Głąb. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Olimpa Gościno.

Ekipa Stowarzyszenie BiegamBoLubię – Team Police wzięła udział w Spartan Race uznanym za najlepszy na świecie bieg z przeszkodami. Do Palma de Majorka na początku marca wyruszyli Zbigniew Pokrzywiński – trener, Paweł Pawlisiak – faworyt biegu oraz Janusz Łempkowski – menager.

13 kwietnia, w Policach odbędzie się 2 Bieg Korczaka o Puchar Dyrektora SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach, którego celem jest uczczenie pamięci Janusza Korczaka, uhonorowanego w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę Orderem Orła Białego.