Grupa Azoty Chemik Police pokonał ŁKS Commercecon Łódź 3:2 we wczorajszym spotkaniu, które odbyło się w Łodzi. MVP uznano Natalię Mędrzyk, zdobywczynię 18 punktów. Chemik zanotował 12. zwycięstwo, dzięki czemu prowadzi w tabeli LSK.

Wczoraj (4 grudnia) w Hali Netto Arena Grupa Azoty Chemik Police pokonał Galatasaray HDI Stambuł 3:1. Najwięcej punktów w barwach Chemika zdobyła Wilma Salas – 23. Spotkanie rewanżowe Pucharu CEV odbędzie się 17 grudnia w Stambule.

W niedzielę 1 grudnia w Policach odbyła się już siódma edycja Biegu Mikołajkowego. Wyjątkowy bieg, w którym biegną Mikołaje, Śnieżynki ale też np. Barbie i Ken. W biegu głównym udział wzięło 838 zawodniczek i zawodników. Tego dnia odbyły się również biegi dla dzieci, w których udział wzięło około 500 młodych biegaczy i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Na trasę z kijkami wyszło 310 osób.

W niedzielę 17 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbyły się XXVI Otwarte Mistrzostwa Polic w wyciskaniu sztangi leżąc. Zwycięzcą zawodów został Artur Miksa, z wynikiem 230 kg. Drugie miejsce zajął Rafał Michalski - 210 kg, a miejsce trzecie Mateusz Rufkiewicz - 192,5 kg.

W niedzielę 17 listopada w hali Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbyła się druga edycja turnieju Hulk Cup w brazylijskim jiu-jitsu. W zawodach udział wzięło 254 zawodniczek i zawodników z 11 klubów, którzy podzieleni na 61 kategorii stoczyli 348 emocjonujących pojedynków.