Grupa Azoty Chemik Police podpisał kontrakt z Aleksandrą Lipską. Nowa zawodniczka Chemika ma 186 centymetrów wzrostu, 23 lata i występuje na pozycji przyjmującej, choć może również pełnić rolę atakującej.

Grupa Azoty Chemik Police podpisał kontrakt z Naiane de Almeida Rios, brazylijską rozgrywającą.  Naiane ma 26 lat, 180 centymetrów wzrostu i pochodzi z Belem w Brazylii.

W niedzielę, 25 lipca, w Trzebieży odbędzie się impreza biegowa "Neptun dla Ingi" czyli V edycja popularnego Biegu Neptuna. W tym roku organizatorzy postanowili wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina.

Grupa Azoty Chemik Police przedłużył umowę z Martyną Łukasik. Przyjmująca dołączyła do Chemika w sezonie 2018/19. Od tego czasu zdobyła 2 mistrzostwa, 3 puchary i Superpuchar Polski.

Grupa Azoty Chemik Police przedłużył umowę z Agnieszką Kąkolewską. Środkowa dołączyła do drużyny przed rozpoczęciem minionego sezonu. W 30 spotkaniach ligowych zdobyła 287 punktów (blisko 10 na mecz). Kąkolewska była drugą z najlepiej blokujących ligi (97 punktów).