Ponad 1200 zawodniczek i zawodników rywalizowało na 10-kilometrowej trasie VI Biegu Mikołajkowego, który odbył się 2 grudnia w Policach. Oprócz zmagań sportowych, Bieg Mikołajkowy to także rywalizacja na najzabawniejsze, najładniejsze, świąteczne przebranie. Na trasie pojawiły się pingwiny, mikołaje, śnieżynki ale także postacie niekoniecznie związane ze świętami Bożego Narodzenia.

10-kilometrową trasę najszybciej pokonał Wojciech Piwowarczyk z Pyrzyc z czasem 35 minut i 13 sekund. Na drugiej pozycji uplasował się policzanin Kamil Bieniek (35 minut 29 sekund) a na trzecim Łukasz Hryciuk z Dębna - 35 minut 44 sekundy.

W kategorii pań zwyciężyła Beata Białek z Żarczyna - 41 minut 34 sekundy. Drugie miejsce przypadło Mai Dudzińskiej z Dobrej 42 minuty 22 sekundy a trzecie zajęła szczecinianka Magdalena Ceniuch - 43 minuty 55 sekund.