W meczu XXII kolejki Chemicy przegrali na własnym boisku z Iną Goleniów 0:1. Jedyną bramkę w 89 minucie meczu zdobył Piotr Winogrodzki. Nie tak wyobrażali sobie zawodnicy i kibice Chemika mecz żółtozielonych z Iną Goleniów.

 POLUB NAS #wirtualnepolice

Miał być rewanż za porażkę w rundzie jesiennej a w samej końcówce meczu Chemicy stracili bramkę, która dała 3 punkty drużynie Iny. Kto wie jakby ten mecz się potoczył, gdyby w 10 minucie meczu i 30 minucie sędzia główny uznał dwie zdobyte przez naszą drużynę bramki. W obu przypadkach sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej.

Najlepszą okazję Policzanie mieli w 50 minucie meczu, kiedy to po wielkim zamieszaniu w polu karnym piłka po strzale Jóźwiaka wylądowała na poprzeczce bramki Iny. Goście w całym meczu przeprowadzili jedną akcję i to w samej końcówce meczu. W 89 minucie gry Jarząbek dośrodkował na 10 metr do niepilnowanego Piotra Winogrodzkiego, a ten pewnym strzałem pokonał Czarka Szybkę.

W następnej kolejce Chemik zagra kolejny mecz na własnym stadionie. Przeciwnikiem Policzan będzie ekipa Morzycka Moryń.

Chemik: Szybka - Klimkowicz, Wiejkuć, Janicki, Odlanicki-Poczobut(62' Szewczykowski), Ziółkowski, Ława, Protasenko(63' Protasenko), Jóźwiak, Kraśnicki(70' Paprocki), Vovchenko

Bramki:

0:1 - 89 min Winogrodzki

Widzów: 300

tekst/fot. Ariel Szydłowski