W przedostatnim meczu kontrolnym przed startem sezonu, Chemicy wygrali z Beniaminkiem IV ligi Flotą Świnoujście 6:1.

Mecz jeszcze się na dobre nie rozpoczął, a Chemik już prowadził 1:0. Błąd Marka Hajdukiewicza w 1 minucie wykorzystał Krystian Peda . W 9 minucie meczu ponownie na listę strzelców wpisał się Krystian Peda, którzy uderzył po długim słupku nie dając szans bramkarzowi Floty. Wynik na 3:0 dla żółtozielonych ustalił Mateusz Góra, wykorzystując jedenastkę podyktowaną za faul na sobie. Po przerwie obraz gry się nie zmienił i dalej stroną dominującą byli Chemicy a zespół Floty szukał swoich okazji po grze z kontry. Kolejne bramki dla Chemików zdobyli Krystian Kąkol, Jakub Sobecki i Krystian Peda, który ustalił wynik meczu na 6:1 w 89 minucie. Tuż przed zakończeniem spotkania Flota zdobyła bramkę honorową. Błąd naszego bramkarza wykorzystał Patryk Harkot.

Przed rozpoczęciem zmagań ligowych policzanie rozegrają jeszcze jeden test mecz. W środę o godzinie 19:00 podejmą IV ligową Vinetę Wolin. Mecz ten zostanie rozegrany na boisku nr. 2 przy ul. Siedleckiej.

Chemik: Brzozowski - Kołat, Janicki, Wiejkuć, Szewczykowski, M. Kowalczyk, Protasenko, Ława, Peda, Midzio, Góra

grali także: Banaś, Klimkowicz, Kąkol, Odlanicki-Poczobut, Moroza, Sobecki, Kapelusz