W meczu VIII kolejki III ligi piłkarze Chemika pokonali na własnym stadionie Nielbę Wągrowiec 2:0. Bramki dla Chemików zdobyli Andrzej Protasenko i Jakub Sobecki.

POLUB NAS #wirtualnepolice

Mecz zaczął się idealnie dla Chemika, który po zaledwie trzech minutach gry wyszedł na prowadzenie. Po szybkiej akcji na czystą pozycję wyszedł Bartosz Ława. Strzał Ławy obronił bramkarz Nielby, jednak przy dobitce Andrzeja Protasenko był bez szans. Cztery minuty później było już 2:0 dla Chemika. Tym razem po dośrodkowaniu Bartosza Ławy z rzutu wolnego najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Jakub Sobecki i strzałem z główki pokonał bramkarza Nielby.

Po zmianie stron mecz się wyrównał . Ostatecznie w drugiej części gry bramki już nie padły i Chemicy mogli cieszyć się z drugiego zwycięstwa na boiskach III ligi.

Chemik: Brzozowski - Szewczykowski, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Kołat, Ława, Bedliński, Protasenko(90' Lewandowski), Jóźwiak(80' Kowalczyk M.), Kapelusz, Sobecki(68' Nizio)