W niedzielę 1 grudnia w Policach odbyła się już siódma edycja Biegu Mikołajkowego. Wyjątkowy bieg, w którym biegną Mikołaje, Śnieżynki ale też np. Barbie i Ken. W biegu głównym udział wzięło 838 zawodniczek i zawodników. Tego dnia odbyły się również biegi dla dzieci, w których udział wzięło około 500 młodych biegaczy i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Na trasę z kijkami wyszło 310 osób.

POLUB NAS #wirtualnepolice

W kategorii OPEN na dystansie 10 km najszybszy był Arkadiusz MINKO z czasem 00:35:10. Drugi był Wojciech  PIWOWARCZYK 00:35:48. Trzecie miejsce przypadło policzaninowi Kamilowi Bieniek - 00:35:48

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Beata BIAŁEK z czasem 00:40:49. Na drugim miejscu była Małgorzata SZABAŁOWSKA 00:43:26 a trzecia Agata KAMIŃSKA 00:43:53.

Wśród „kijkarzy” najszybszy był Piotr BRZOZOWSKI - 00:28:57. Drugi był Marek DOŁĘGOWSKI - 00:29:07 a trzeci Grzegorz NAKONIECZNY - 00:30:38.

Wśród pań dystans 5 km najszybciej pokonała Katarzyna ZGRAJA - 00:32:22, na drugiej pozycji uplasowała się Izabela OKRZESIK-FRĄCKOWIAK - 00:32:43. Na najniższym stopniu podium znalazła się Małgorzata SZYMSKA - 00:33:06.