reklama

W meczu I kolejki III ligi piłkarze Chemika Police bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z drużyną Unii Swarzędz. 


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Nasza młoda drużyna od początku meczu nastawiła się na grę z kontry. Czekając tylko na dogodny moment by wyprowadzić cios, po którym bramkarz gospodarzy mógłby wyciągnąć piłkę z bramki. Już w 8 minucie spotkania chemicy mogli wyjść na prowadzenie, doskonałe podanie z głębi pola otrzymał Dąbrowski, Dominik wpadł w pole karne, jednak jego strzał z ostrego kąta trafił w boczną siatkę bramki gospodarzy. Chwilę później piłkarze Unii przeprowadzili szybką akcję po, której bardzo dobrą interwencją popisał się Patryk Brzozowski, broniąc strzał napastnika gospodarzy w krótki róg bramki. W 24 minucie żółtozieloni ponownie zagrozili bramce Unii.  Jednak tym razem Rudnika uprzedził jeden z obrońców gospodarzy.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Chemicy dobrze się bronili szukając swojego szczęścia w grze z kontry a gospodarze próbowali ataku pozycyjnego. W 54 po zamieszaniu w polu karnym gospodarze wpakowali wprawdzie piłkę do bramki Brzozowskiego ale zawodnik gospodarzy zrobił to z pozycji spalonej. Najlepszą okazję do zdobycia bramki piłkarze Unii mieli w 56 minucie meczu. Wtedy to w polu karnym zawodnika Unii faulował debiutujący w naszej drużynie Roszczyk. Sędzia główny podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Neumann i strzelił wysoko ponad poprzeczkę bramki strzeżonej przez Patryka Brzozowskiego. W 70 minucie meczu po kolejnej szybkie kontrze sam na sam z bramkarzem wyszedł Sebastian Rudnik. Nasz zawodnik oddał strzał. Bramkarz gospodarzy strzał obronił i gdy do piłki dobiegał Bartłomiej Białek sędzia boczny pokazał pozycję spaloną. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 0:0.

W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Szmita zmierzą się z Gwardią Koszalin.

Unia Swarzędz - Chemik Police 0:0

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz(55' Roszczyk), Stolz, Dymitrowski, Moutinho, Korotkiewicz(71' Szala), Jakubiak, Świder, Dąbrowski(60' Augusto), Białek, Rudnik