Jest taki jeden weekend w roku, gdy historia spotyka się z teraźniejszością. Gdzie wszystkie wspomnienia wracają, a turniej zamienia się w spotkanie z przesłaniem. Jedno wydarzenie w roku w którym biorą udział mistrzowie i Ci zawodnicy, którzy walczą o mistrzostwo.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


19-20 Września 2020 roku w Policach zostanie rozegrane wyjątkowe wydarzenie: XII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W ŁUCZNICTWIE.

Zawody rozgrywane są w kategoriach wiekowych od 30 r.ż. do 80 r.ż., w trzech kategoriach sprzętowych: łuki olimpijskie, łuki bloczkowe oraz łuki barebow.

To dla tego wydarzenia weterani łucznictwa  wyjmują swoje łuki, a czynni sportowcy przyjeżdżają czerpać doświadczenie od mistrzów.

Dbając o tradycję w podzięce za osiągnięcia, co roku organizowane są te zawody. Czynni zawodnicy rywalizują o tytuł mistrza, weterani... z mistrzowską precyzją z łukiem w ręku wspominają lata świetności. Tutaj walka o Mistrzostwo Polski Masters zderza się ze wspomnieniami. Nie znajdziemy w Polsce drugiego takiego turnieju łuczniczego.

Pierwszy raz po kilkudziesięciu latach, byli zawodnicy m.in. Rybak Trzebież, staną ponownie w Policach na linii strzelań i wezmą udział w turnieju jako zawodnicy!

Organizatorem turnieju jest UKS DEFMAR POLICE.