W niedzielę, 25 lipca, w Trzebieży odbędzie się impreza biegowa "Neptun dla Ingi" czyli V edycja popularnego Biegu Neptuna. W tym roku organizatorzy postanowili wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina.

reklama

Spóźnialscy mają jeszcze kilka godzin, aby wziąć udział w biegu. Zapisy kończą się dzisiaj (20 lipca) o godz. 23.59. Zapisy na stronie - https://www.sport-time.com.pl/competitions/view?id=463

Zawodniczki i zawodniczy do pokonania będą mieli 5-kilometrową trasą, którą będą mogli pokonać biegnąć lub maszerując z kijkami. Odbędą się również biegi dla dzieci.

Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na leczenie Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, która choruje na SMA a jedynym ratunkiem dla niej jest terapia genowa.  

- 25 lipca zapraszamy wszystkich ludzi o dobrych sercach do Trzebieży! Wspólnie chcemy postawić kolejny krok w kierunku prowadzącym do wyleczenia malutkiej Ingusi Niedźwieckiej z Przęsocina. Możecie pomagać w dowolny sposób, a w zamian otrzymacie moc wrażeń i wspaniale spędzonych chwil w plażowej scenerii – zachęcają organizatorzy biegu.

 

PROGRAM ZAWODÓW

godz.   8.00 - uruchomienie biura zawodów

godz. 10.00 - biegi dla dzieci

godz. 10.45 - rozgrzewka dla uczestników marszu rekreacyjnego Nordic Walking

godz. 11.00 - marsz rekreacyjny Nordic Walking - 5 km

godz. 12.15 - rozgrzewka dla uczestników Biegu Głównego

godz. 12.30 - Bieg Główny - 5 km

godz. 13.30 - CHALLENGE RUN – wyłonienie uczestników w dniu imprezy

godz. 14.30 - Dekoracja i wręczanie nagród

Impreza odbędzie się w niedzielę 25 lipca 2021 r. Start i Meta: Kompleks Rekreacyjno-Plażowy w Trzebieży ul. Spacerowa 15. Trasa i rodzaj nawierzchni: bieg przełajowy obejmujący chodniki, ulice, ścieżki leśne.

W ramach wpisowego wszyscy dorośli uczestnicy otrzymują medal okolicznościowy, koszulkę, posiłek, wodę.

Organizatorem biegu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach.