W zakończonym w sobotę (7.07) Turnieju Finałowym Rozgrywek Kadr Wojewódzkich U-14 o Puchar im. K. Górskiego zwyciężyła drużyna Wielkopolskiego ZPN pokonując w finale zespół  Dolnośląskiego ZPN 2:1. Brązowy medal zdobyli piłkarze Podlaskiego ZPN a czwarte miejsce w turnieju drużyna Podkarpackiego ZPN.

W meczu o trzecie miejsce Podlaski ZPN pokonał po dogrywce 2:1 Podkarpacki ZPN. Impreza, która przez tydzień odbywała się w na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, miała rangę Mistrzostw Polski do lat 14.

Poczynaniom młodych piłkarzy przyglądał się także wiceprezes PZPN Jan Bednarek.

- Z wielką przyjemnością patrzę na emocje, jakie są udziałem tych młodych chłopców. Dla nich to najważniejszy dotychczas turniej w życiu. Przed nimi wiele takich imprez. Mam nadzieję, że w przyszłości trafią do seniorskiej reprezentacji Polski - powiedział Bednarek.