Prawie osiemset osób wystartowało w VIII Nocnym Biegu Szlakiem Dzika, który rozpoczął "Dziki Weekend 2018". Najszybszy na dystansie 5 km okazał się Artur Pelo z 7 Brygady Obrony Wybrzeża - Słupsk z czasem 00:17:28. Wśród pań zwyciężyła Agata Tamborska z Dzik Komand Łódź z czasem 00:22:32.

Wśród mężczyzn drugie miejsce zajął Rafał WÓJCIK z SKB DZIK POLICE (00:17:43), trzecie zaś zawodnik Grupy Azoty Police Piotr PAWLIŃSKI (00:18:07). Wśród pań na drugiej pozycji uplasowała się Dominika NIEMIRO - JAGODOWO-KALINOWY TEAM (00:22:39) a trzecie Małgorzata ZABOROWSKA z Gryfic (00:22:40).

Przed nami jeszcze dwa dni zmagań na terenie Puszczy Wkrzańskiej. Zobacz program biegów - Startuje Dziki Weekend [program]