Drużyna Poczty Polskiej zwyciężyła w IV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego NSZZ „Solidarność” Zarządu Regionu Pomorza Zachodniego. Turniej odbył się 25 sierpnia na stadionie przy ul. Piaskowej w Policach.

W finale, drużyna Poczty Polskiej pokonała 2:1 ubiegłorocznych triumfatorów – zespół Bestia Team Police. Trzecie miejsce zajęła drużyna GA ZCH Police S.A., który pokonała JB Energetykę w rzutach karnych 3:2 (po regulaminowym czasie gry był remis 2:2).

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Jakimowicz z Bestia Team, najlepszym bramkarzem- Przemysław Bachorski z JB Energetyka, a puchar dla króla strzelców odebrał Konrad Kimszak (6 goli) z Poczty Polskiej. W turnieju udział wzięło 8 drużyn.