W sobotnim meczu XI Kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police pewnie pokonali Gryfa Polanów 5:1. W meczu trzy gole dla Chemika zdobył Nikita Vovchenko. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się także Szymon Kapelusz.

Po ostatniej porażce z rezerwami Błękitnych Stargard, piłkarze Chemika przystąpili do meczu z Gryfem Polanów zmotywowani i w pełnej mobilizacji. Trener Łukasz Borger nie mógł skorzystać z doświadczonego Bartka Ławy, który pauzował za nadmiar żółtych kartek. W miejsce B. Ławy wszedł  Maciej Moroza, dla którego był to debiut od pierwszej minuty.

Na pierwszą w tym meczu bramkę trzeba było czekać do 25 minuty kiedy to dobre dogranie Nikity Vovchenko na bramkę zamienił Szymon Kapelusz. Do przerwy wynik pozostał bez zmian.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. W 63 minucie meczu na 2:0 podwyższył Nikta Vovchenko, który  z najbliższej odległości strzałem z główki wpakował piłkę do bramki Travikina. Nie minęło 5 minut a Chemik prowadził już 4:0. Kolejne dwie bramki zdobył Nikita Vovchenko kompletując tym samym hattricka. W 85 minucie meczu Gryf wykorzystał błąd naszej drużyny i po kontrze zdobył bramkę na 4:1. Jej autorem był Konrad Romańczyk. Wynik w 90 minucie meczu na 5:1 dla Chemika ustalił Szymon Kapelusz. W następnej kolejce żółtozieloni zagrają na wyjeździe z Leśnikiem Manowo.

Chemik: Szybka - Odlanicki-Poczobut (70' Szewczykowski), Andrzejewski, Wiejkuć, Klimkowicz, Kowalczyk (55' Krystek), Protasenko (80' Maśniak), Moroza, Kapelusz, Vovchenko, Białek (46' Ziółkowski)