W sobotnim meczu, na stadionie przy ul. Siedleckiej w Policach, piłkarze Chemika Police pokonali Regę Trzebiatów 4:1. Chemik po 13 spotkaniach z dorobkiem 31 punktów zajmuję pierwsze miejsce w tabeli IV ligi.

 POLUB NAS #wirtualnepolice

Mecz rozpoczął się świetnie dla Chemików a publiczność zgromadzona na trybunach już w trzeciej minucie meczu zobaczyła pierwsze trafienie dla gospodarzy. Strzelił ją zawodnik Regi Szymon Kurczak, który tak niefortunnie podał do swojego bramkarza, że piłka wpadła do bramki. W 15 minucie meczu było już 2:0 dla żółtozielonych. Tym razem bramkę zdobył Nikita Vovchenko po podaniu z głębi pola od Pawła Szewczykowskiego. Ta sama dwójka zawodników miała swój udział przy trzeciej bramce, dogrywającym znowu był Szewczykowski a strzelcem ponownie Vovchenko. Wynik na 4:0 do przerwy ustalił Mikołaj Midzio, który wykorzystał podanie Vovchenki i pięknym strzałem z woleja pokonał Gładysza. Gościom po kontrze w 81 minucie udało się zdobyć bramkę honorową po samobójczym trafieniu Adama Wiejkucia. 

Chemik: Szybka - Odlanicki-Poczobut(75' Klimkowicz), Andrzejewski, Wiejkuć, Szewczykowski, Moroza(85' Ziółkowski), Ława, Kowalczyk(63' Protasenko), Kapelusz, Midzio, Vovchenko(75' Krystek)

Bramki:

1:0 - 3 min Szymon Kurczak(s)

2:0 - 15 min Nikita Vovchenko

3:0 - 33 min Nikita Vovchenko

4:0 - 36 min Mikołaj Midzio

4:1 - 81 min Adam Wiejkuć(s)

Widzów: 400 

tekst/fot. Ariel SzydłowskiPodziel się informacją ze znajomymi:


#wirtualnepolice - Pozostałe informacje sportowe