W programie: premiera książki "Oni byli pierwsi", konferencja szkoleniowa – prawo budowlane-wyzwania, problemy, dobra praktyka, "Zdrowe myślenie Harmonijki", obóz klas mundurowych Zespołu Szkół, inauguracja roku akademickiego Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i impreza biegowa "Jarzębina" w Kościnie.

W programie: inwestycje drogowe na terenie powiatu polickiego, testy sprawności ruchowej i poznawczej "Alzheimer-rozumiem-wspieram", wnioski na remonty kolejnych dróg, szczepimy się z OSP Trzebież i Mityng Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych.

W programie: Powstało Centrum Informacji dla Cudzoziemców, wręczono akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, na terenie SOSW w Policach działa Miasteczko Ruchu Drogowego, do Polic po raz kolejny przyjechał Dentobus, konkurs "Narodowe czytanie" i Rodzinny Rajd Rowerowy "Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem".

W programie: Powstaje Dzienny Dom Pomocy w ramach Regionalnego Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych, rozstrzygnięto przetarg na usunięcie odpadów przy ul. Kamiennej w Policach, na terenie SOSW nr w Policach powstało boisko wielofunkcyjne, Dziki Weekend w Policach, Święto Leszcza w Nowym Warpnie i projekt Niepełnosprawny czy Sprawny – odczarować niepełnosprawność.

W programie: Powiat Policki złożył 3 wnioski do Banku Gospodarstwa Krajowego o dofinansowanie inwestycji drogowych, drugi przetarg na usunięcie odpadów przy ul. Kamiennej w Policach, rusza remont drogi Ustowo-Siadło Górne, trwa modernizacja pływalni Zespołu Szkół w Policach, zmiany organizacyjne w Wydziale Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego oraz możliwość internetowego umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu, przebudowa drogi Police-Szczecin.