Zapraszamy do obejrzenia 43 odcinka Flesza Tygodnia. KORONAWIRUS W POLSCE: dwa przypadki zarażenia koronawirusem w powiecie polickim, rząd wprowadza Stan Zagrożenia Epidemicznego, zamknięte  placówki oświatowe, odwołane imprezy, zmiany w funkcjonowaniu urzędów.

Zapraszamy do obejrzenia 42 odcinka Flesza Tygodnia. Tematem numer jeden w tym tygodniu jest zakończenie kwarantanny w Zespole Szkół w Policach. W programie m.in.: Polickie Kaziuki, Puchar Polski dla Chemika Police, relacja z Polickiej Gali Ruchu i derby regionu III Ligi.

Zapraszamy do obejrzenia 41 odcinka Flesza Tygodnia. Tematem numer jeden w tym tygodniu jest kwarantanna w Zespole Szkół spowodowana podejrzeniem obecności koronawirusa u dwóch uczennic.

Zapraszamy do obejrzenia 40 odcinka Flesza Tygodnia. W programie m.in. Szyli dla Australii, teraz szyją dla zwierząt w Polsce, 80-lecie pierwszej zsyłki na Sybir i Koalicja Obywatelska rozpoczęła kampanię wyborczą. Zapraszamy również do obejrzenia relacji z chrztu Morsów i z Extreme Wolf 2020.

Zapraszamy do obejrzenia 39 odcinka Flesza Tygodnia. W programie m.in. o zabójstwie na terenie garażowiska przy ul. Okulickiego w Policach, otwarciu wyremontowanej świetlicy w Tanowie. Zapraszamy również do obejrzenia relacji z Balu Charytatywnego „Wspieramy Marcina” w Niekłończycy i Zimowych Prezentacji Tanecznych w MOK.