W trzecim dniu Festiwalu Biegowego "Dziki Weekend Grupa Azoty 2021" przyszedł czas na ekstremalne zmagania. Najmłodsi uczestnicy festiwalu  rywalizowali w Ekstremalnym Rajdzie Juniora. Starsi, w Ekstremalnym Dzikobiegu, mieli do pokonania trasę 7,5 km i przeszkody przygotowane przez organizatorów.

W drugim dniu Festiwalu Biegowego "Dziki Weekend Grupa Azoty 2021" odbyły się trzy biegi: "Mocna Piątka Dla Mistrza", Rajd Szlakiem Małego Dzika i Bieg Szlakiem Dzika.

Ponad 250 zawodniczek i zawodników wzięło udział w pierwszym biegu Festiwalu Biegowego "Dziki Weekend - GRUPA AZOTY 2021" czyli Nocnym Biegu Szlakiem Dzika, który odbył się na dystansie 5 km.

14 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom konkursów "Most pokoleń" i "Moje ulubione miejsce w Policach. W holu odbyła się wystawa prac uczniów szkół i przedszkoli gminy Police.

29 maja na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 przy w Policach, odbyła się impreza "Inga dzieciom, dzieci dla Ingi, Ingusiowy Dzień Dziecka".